Як зшити желетку.

В демісезонний період, коли холоди вже відступили, але літнє тепло ще не настав, багато людей не знають, як правильно одягатися, виходячи на вулицю. Теплі осінні та весняні пальто не підходять для такої погоди, а в легких сорочках і пуловерах може бути холодно. Виходом в такій ситуації стане зручний і теплий замшевий жилет подовженого фасону, який якнайкраще підходить для демісезонного погоди.
Інструкція
1
Вам буде потрібно відріз м'якою і красивою замші потрібної довжини. Ви зможете побудувати викрійку жилета навіть в тому випадку, якщо ви ніколи не займалися крою та шиттям. Візьміть будь жилет, який вам підходить за розміром, прикладіть до замші з виворітного боку, і обведіть дрібному пройми і горловину.
2
Також обведіть бічні лінії жилета - продовжуйте їх довжину, залежно від того, наскільки довгий замшевий жилет ви хочете отримати. Мелком Дочерті бічні лінії до потрібної довжини, злегка розширюючи їх у напрямку до подолу.
3
Закінчивши викрійку, виріжте з замші отриману деталь - у вас в руках з'явилася спинка жилета. Щоб викроїти полички, складіть жилет навпіл і покладіть на що залишилося відріз замші, також складений навпіл, щоб отримати деталь в двох примірниках.
4
Обведіть плече, пройму і бічний шов жилета. Виріжте дві полички із замші.
5
Для того щоб зробити комір, проведіть лінію з плечової точки, дзеркально отображающую лінію горловини спинки. Підніміть її на 10 см вгору, щоб отримати відкладний комір. Також виріжте дві замшеві смуги шириною 10 см, а довжиною відповідні довжині бічних швів жилета.
6
Сшейте разом плечові шви, сострочіть відкладний комір і пришити його до горловини спинки. Подборт майбутнього жилета підігніть і прострочіть на машинці. Бічні шви оформите шнурівкою. Для цього в бічний шов між краєм спинки і краєм полички вкладіть заготовлену вище смужку.
7
Пристрочите таку смужку в лівому і правому бічних швах, а потім встановіть в смужку металеві люверси і Протягніть через них шкіряний або замшевий шнурок.