Як упорядкувати значки.

В системі Windows на Робочому столі розміщуються значки програм, які в основному є їх ярликами запуску. Їх можна розміщувати різним чином, перетягуючи мишею. В папках теж відображаються значки різних файлів. Дана інструкція допоможе упорядкувати значки різним чином.
Вам знадобиться
  • Встановлена операційна система сімейства Windows
Інструкція
1
Для підтримки порядку на Робочому столі задійте автоматичні засоби, передбачені інтерфейсом операційної системи. Для цього викличте контекстне меню. В будь-якій вільній від значків області Робочого столу клікніть правою кнопкою миші.
2
У меню, знайдіть пункт «Упорядкувати значки ». Наведіть на нього покажчик миші. Якщо додаткове меню не з'явиться, необхідно клікнути лівою кнопкою. У меню, доступні різні варіанти упорядкування значков.Пункти «Ім'я», «Розмір», «Тип» і «Змінено» задають черговість сортування. Виберете опцію сортування - по імені, за розміром, по розширенню або за датою внесених змін. Значки розміщуватимуться в один або декілька стовпців від лівого краю Робочого столу. Чи не будуть сортуватися лише ті, які є стандартними, такі як Мій Комп'ютер, Мої документи і інші з них.
3
Виберете пункт «Автоматично». Це змусить значки вишикуватися по лівому краю Робочого столу, а при їх переміщенні змінюватиметься порядок проходження все в тих же шпальтах. Якщо вас це не влаштовує, зніміть галочку з пункту «Автоматично».
4
Можна задати спосіб сортування, при якому значки будуть займати не будь-яку позицію, а будуть фіксовані один від одного в періодичних позиціях не ближче, ніж певне фіксоване відстань. Це нагадує розміщення значків в вузлах невидимою решітки. Щоб активізувати такий режим упорядкування, скористайтеся пунктом «Вирівняти по сітці».
5
Можна впорядкувати значки в папках. Меню «Упорядкувати значки » викликається по кліку правої кнопки миші у вільній області відкритої папки. Інакше його можна викликати з меню «Вид», яке розташоване у верхній частині вікна папки. Цей пункт меню задає різні набори правил сортування - «Ескізи сторінки», «Плитка», «Значки», «Список», «Таблиця».