Як створювати образ на диску.

Образ диска - максимальна копія диска. На ньому додатково зберігається завантажувальний сектор, який неможливо записати за допомогою звичайного копіювання, а також дані про розташування та стан секторів, на яких заснована захист від копіювання. Застосовується в віртуальних комп'ютерних приводах.
Вам знадобиться
  • програма CDBurner XP
Інструкція
1
Скористайтеся програмою CDBurner XP. Запустіть її і перейдіть на вкладку "Копіювати диск". Натисніть кнопку "Копіювати дані". У віконці, в верхньому випадаючому меню виберіть привід, з якого буде проводитися копіювання диска. В нижньому меню виберіть вкладку "Жорсткий диск" .Создайте опції запису. Для цього виберіть папку збереження та дайте файлу назву, а потім збережіть зміни. Вставте диск, для якого потрібно створити образ, в привід комп'ютера. Натисніть кнопку "конвертувати". Цей спосіб дозволяє робити образ диска з будь-якого формату - мр3, дані, відео і ін.
2
Створіть образ диска з файлу, що знаходиться на жорсткому диску комп'ютера. Для цього також скористайтеся програмою CDBurner XP. Після її запуску, у вікні слід вибрати вкладку "Диск з даними" і натиснути "ОК". Що з'явилося робоче вікно розділене на чотири частини. У лівій верхній частині виберіть розділ, де знаходяться файли. Праворуч вгорі показуються знаходяться в ньому файли. Виберіть потрібні, і за допомогою маніпулятора "Миша" перемістіть їх в праве нижнє віконце, тобто створіть проект образу диска. Внизу буде відображатися його майбутній загальний обсяг. Якщо потрібно записати CD-диск, то він не повинен перевищувати 700 MB. Якщо DVD-диск, то 4,37 GB. Після переміщення, натисніть вкладку "Файл" у верхньому лівому куті, потім пункт "Зберегти проект як iso файл". Виберіть місце збереження на жорсткому диску комп'ютера, дайте назву файлу і збережіть зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0fB3op0WWlo
Образ системного розділу вінчестера зазвичай використовують для швидкого відновлення ОС Windows. На відміну від звичайної установки системи, даний метод дозволяє відновити робочий стан програм і утиліт, що знаходяться на робочому розділі.
Вам знадобиться
  • - Windows Seven;
  • - Acronis True Image;
  • - DVD-диски.
Інструкція
1
В операційну систему Windows Seven включена функція створення образу локальних дисків. Її використання дозволяє не вдаватися до допомоги сторонніх програм. Спочатку підготуйте місце для зберігання образу системного розділу.
2
Для цього зазвичай використовують розділеного простору вінчестера. Варіант не найкращий, тому що ви не зможете відновити систему в разі відмови вінчестера. Використовуйте зовнішній жорсткий диск або додатковий стаціонарний вінчестер для зберігання образу.
3
Підключіть вибраний пристрій до комп'ютера. Відкрийте панель управління в Windows Seven. Перейдіть в підменю «Система і безпека». Виберіть меню «Архівація та відновлення».
4
В меню додаткових дій виберіть пункт «Створення образу системи». Зачекайте, поки система визначить доступні локації для зберігання архіву. Виберіть неразмеченное простору або розділ диска і натисніть кнопку «Архивировать». Якщо ви хочете використовувати для зберігання архіву DVD-накопичувачі, підготуйте 5-6 чистих дисків.
5
Процес створення образу може зайняти більше години. Дочекайтеся його завершення і відключіть накопичувач. Якщо ви працюєте з системою Windows XP, скористайтеся програмою Acronis True Image для створення образу. Встановіть утиліту і запустіть її.
6
Виберіть меню «Створення образу системного диска». Вкажіть накопичувач і його розділ, на якому буде розміщений створений архів. Натисніть кнопку «Створити» і почекайте, поки програма виконає необхідні операції.
7
Для відновлення Windows XP в даному випадку необхідно використовувати завантажувальний диск з програмою Acronis. Подбайте заздалегідь про створення подібного диска. Це дозволить вам не витрачати час на пошуки іншого комп'ютера або готового завантажувального пристрою.