Як видалити корінь дерева. Видалення коренів дерев.

Іноді нам необхідно звільнити присадибну територію від дерева або декількох дерев і важливою, можна сказати, для багатьох глобальною проблемою в цьому є видалення самого кореня дерева . Ми постараємося дати вам кілька порад про те, як видалити корінь дерева самостійно і якою має бути послідовність ваших дій.
Інструкція
1
Підготовчий етап.Проізведіте аналіз кореневої системи і визначте, як розташовані корені. Зробити це можна за допомогою огляду гілок дерева , тобто як ростуть гілки, така і коренева система дерева .Определіте розташування найбільш товстих корінь єв. Для цього необхідно ретельно промочити землю навколо всього пня і металевим штирем 50-60 сантиметрів в довжину, прив'язаним до палиці, немов сапер шукає міни, промацати його основу. Другим варіантом визначення та очистки корінь єв може бути подача сильного струменя води навколо пня, яка і змиє всю землю до потрібної глибини.
2
Викорчовування пня (видалення кореня дерева ). Знаючи, де знаходяться самі товсті корінь я, лопатою вибийте землю між ними. Глибина ямок при цьому повинна бути на 20 см нижче самих коренів. Землю з коренів так само слід зняти, коріння повинні залишатися абсолютно «голими» .Перепіліте відкриті великі коріння приготовленої заздалегідь ножівкою. Можна ще спробувати скористатися сокирою, але зважаючи на велику пружності коренів у вас навряд чи щось вийде, а якщо і вийде, то відніме багато енергії і сил. За допомогою лебідки або важеля нахиліть пень в сторону. Перепилите основний корінь (центральний), якщо такий імеется.Витащіте пень, тобто видаліть корінь дерева за допомогою лебідки. Важливо знати, що трос лебідки повинен бути відповідним, оскільки на нього припадатиме велике навантаження.
Зверніть увагу
Не слід рубати товсті коріння лопатою, так як ви тільки дарма втратите час і зіпсуєте робочий інструмент.