Як видалити історію інтернет-пошуку. історія в інтернеті удальть.

Досить часто користувач ПК хоче зберегти конфіденційність його інтернет-пошуків . Тому практично в кожному браузері передбачена можливість видалення історії. Для того щоб очистити історію, вам потрібно виконати наступні дії.
Інструкція
1
Google Chrome.Сперва необхідно відкрити настройки програми, для цього клацніть по емблемки ключа, розташованої в правому верхньому кутку поряд з полем адресного рядка. Далі потрібно вибрати пункт «Історія». У новій сторінці натисніть на кнопку «Змінити елементи». У вікні, ви зможете видалити вибрані елементи або повністю очистити історію, клацнувши по відповідним кнопкам.
2
Mozilla Firefox.Для початку відкрийте «Інструменти», воно знаходиться у верхньому меню. Далі виберіть посилання «Стерти недавню інформацію». У новому вікні, натиснувши на стрілочку «Подробности», клікніть на посилання «Очистити зараз».
3
Internet Explorer.Откройте меню «Безпека», розташоване у верхній панелі інструментів. Потім виберіть пункт «Видалення журналу оглядача». Перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно вибрати елементи на видалення. Відзначивши ці посилання, підтвердіть видалення, натиснувши на кнопку «Видалити».
4
Opera.Щелкніте по кнопці «Історія» (на бічній вкладці). Далі необхідно вибрати потрібний день тижня і натиснути на значок «Видалити». Вся історія буде видалена безповоротно.