Як зміцнити здоров'я дитини.

Щоб здоров'я дитини було завжди міцним - необхідно постійно зміцнювати його імунітет. Імунітет допомагає організму боротися з інфекціями і випробовувати стійкість до шкідливих речовин.
Інструкція
1
В зимовий період готуйте вашій дитині гарячу ванну. Плескаючись в гарячій ванні, пірнаючи і виринаючи, він буде відчувати якісь «мікрошок» від несподіваної зміни холоду і тепла. Це допоможе організму швидко реагувати на зміну температури.
2
Для вироблення імунних частинок, допоможе зміна спека на прохолоду. Для цього потрібна сауна або лазня. Нехай дитина спочатку почне загартуються з 3-5 хвилин, виходячи з парильні в прохолодне приміщення.
3
Постійно провітрюйте приміщення, особливо в зимовий період. Фахівці рекомендують підтримувати в приміщенні температуру 23 С Цельсія.
4
привчайте вашого малюка частіше мити руки, це допоможе знизити ризик зараження на 50%.
5
Якщо ваша дитина прийшов з вулиці завмерлим, то зробіть йому гарячу ванночку для ніг. Це прискорить кровообіг в горлі і кінцівках.
6
Дитячий імунітет запросто може підірвати пасивне куріння. Захистите дитину від тютюнового диму.
7
Давайте дитині більше фруктів, а цукерки замініть на сухофрукти. Правильне харчування - позитивно впливає на здоров'я дитини.
8
Захистити здоров'я допоможуть - вітаміни. Давайте своєї крихті вітаміни щодня.
9
Не давайте дитині воду з під крана. Воду з під крана краще замінити, наприклад, на воду з джерела.
10
Більше гуляйте зі своїми дітьми, це допоможе роботі його кишечника. Адже правильна робота кишечника - запорука високої імунітету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c4Ulq3as38s
Зверніть увагу
Гуляти з крихіткою на свіжому повітрі - просто необхідно.
Корисна порада
На вулицю одягайте малюка так, як ви одягаєтеся самі.