Як впоратися з набряками.

Багато людей стикаються з такою проблемою як набряклість. Особливо актуально це стає влітку, коли на вулиці спека. Набряки можуть бути різними: обличчя, ніг, рук і так далі. Отчего же вони з'являються?
Інструкція
1
Виникнення набряків пов'язано з тим, що внутрішні органи не справляються з навантаженням. Наприклад, якщо погано спрацьовують нирки, то мало виділяється сечі і в організмі відбувається накопичення зайвої рідини. Виникає набряклість. Або подібна проблема може бути пов'язана з накопиченням в організмі великої кількості шлаків в зв'язку з утрудненням роботи печінки і так далі.
2
Як би там не було, набряклість, як правило, виникає через порушення обмінних процесів в організмі. Звичайно, бувають і набряки, що з'явилися зовсім по інших причинах. Наприклад, в результаті травм: забитих місць, розтягнень, переломів і так далі. Але вони за своєю природою зовсім інші і носять локальний характер.Как же впоратися з набряками, які з'явилися через порушення обміну речовин?
3
Перше, на що слід звернути увагу - це харчування. Можливо, доведеться дещо скоригувати свій раціон.Уменьшіте кількість споживаної солі і сильно солоних продуктів. Обмежте споживання оселедця слабкого і сильного засолу, всіляких солоних огірків, помідорів і так далі. Навіть людині, не підданому набряків, не рекомендується їсти ці продукти у великій кількості, особливо на ніч. Від різних маринадів також доведеться відмовитися.
4
Чи не споживайте ні слабких, ні міцних спиртних напоїв.
5
Постарайтеся розвантажити свій організм, «посидівши» нетривалий період часу виключно на овочах і фруктах.
6
Не обмежуйте себе у воді. Пити необхідно досита, щоб з організму повною мірою виводилися шлаки і непотрібні зайві речовини.
7
У жарку пору року постарайтеся виключити з меню жирну і важку їжу.
8
Якщо, незважаючи на всі зусилля, нічого не допомагає впоратися з набряками, швидше за все проблема в їх природі виникнення. Можливо, причина не в обміні речовин, а в дисфункції певного органу. При тривалих набряках обов'язково потрібно звернутися до лікаря-терапевта. Він огляне вас і направить до правильного фахівцеві. Це допоможе на ранній стадії ліквідувати можливі проблеми з роботою будь-яких органів.