Як засмагати правильно на сонці.

засмаглий тіло виглядає більш підтягнутим і красивим, та й як можна відмовити собі в задоволенні поніжитися під теплими променями сонця, однак задоволення це відносне. Дерматологи стверджують, що немає нічого небезпечніше для нашої шкіри, ніж сонячний опік, уникнути якого не так уже й важко. Головне, дотримуватися необхідних заходів обережності і не забувати про підступність невидимого ультрафіолету.
Інструкція
1
Наша шкіра здатна протистояти впливу ультрафіолетових променів, але дуже недовго. Все залежить від типу шкіри та віку її господаря. Найбільш вразливою в цьому плані вважається дитяча шкіра. Вона здатна протидіяти випромінюванню протягом 5 хвилин. Рівно стільки ж витримує шкіра і у світлошкірих блондинів. Але навіть темношкірі люди здатні протриматися близько 40 хвилин, після чого і їм доводитися здатися. Сонячні опіки дуже неприємні і болючі, до того ж кожний з них підвищує ризик захворювання раком шкіри.
2
Тому ніколи не виходьте на сонце , що не намазавшись сонце захисним кремом. Чим світліше ваша шкіра, тим вище повинен бути захисний фактор. Зустрічається чимало людей, що скаржаться на те, що вони користувалися кремом і все одно обгоріли. І справа зовсім не в тому, що засіб був неякісним. Крем не відразу починає діяти після нанесення на шкіру, до того ж рідко хто змащує їм всі відкриті частини тіла. Більшість людей забувають, наприклад, про ступнях. А на них, між іншим, знаходиться найсвітліша і беззахисна шкіра.
3
Приїхавши у відпустку, не кидайтеся відразу ж під палюче сонце . Намагайтеся засмагати в ті години, коли сонцю далеко до зеніту, вранці і ввечері. І йдіть одразу ж, як тільки відчуєте, що починає пригрівати. Поступово час перебування на сонце можна збільшити, але припиняти користуватися кремом все одно не можна.
4
Загоряючи, намагайтеся залишатися в русі, так ваш загар буде рівномірним і шансів обгоріти у вас відразу стане в рази менше. Однак пам'ятайте, що вода змиває навіть водовідштовхувальний крем, тому після кожного купання оновлюйте його шар на вашій шкірі.
5
Ультрафіолетове випромінювання здатне проникати крізь хмари, одяг і в деяких випадках навіть через скло автомобіля. Тому не варто сподіватися на похмуру погоду або накинуту на плечі легку сорочку. Якщо ви відчуваєте, що вже встигли злегка «підсмажитися», йдіть в тінь, інакше опік вам гарантований.
6
Після кожної сонячної ванни змащуйте шкіру спеціальним зволожуючим кремом після засмаги. І не забувайте багато пити. Вашому організму необхідно зволоження не тільки зовні, але і зсередини.
Зверніть увагу
Уникайте використання парфумів та туалетної води на сонці. До їх складу входить спирт, що збільшує ймовірність опіку сонячними променями.
Корисна порада
Засмага в мереживній тіні дерев вважається найбезпечнішим.