Як укласти волосся з чубчиком.

Незалежно від обраної зачіски, багато жінок вибирають в якості додаткового її прикраси чубок. Стильна і правильно підібрана чубчик може вдало підкреслити достоїнства вашої особи, змінити ваш імідж, допомогти створити новий образ. Сама по собі чубчик завжди доповнює зачіску, але стати самостійним і яскравою прикрасою зовнішності вона може тільки тоді, коли ви робите гарну і вдалу укладку.
Інструкція
1
Простіше всього укладати вологу чубок. Злегка підсушіть її, а потім підігніть кінчики всередину за допомогою круглої щітки. Якщо ви любите пряму, а не завиту чубок, випрямити її, розчесавши звичайної гребінцем, а потім висушіть в такому положенні, направляючи струмінь повітря знизу вгору.
2
Нанесіть на покладену чубок трохи мусу для фіксації. Якщо ви - володарка жорстких і неслухняного волосся, нанесіть на них трохи пінки для укладки, і укладайте чубок за допомогою круглої щітки, підкручуючи її кінчики всередину.
3
Акуратно покладену чубок можна додатково закріпити красивими аксесуарами - шпильками або зажимами, які не тільки забезпечать вам акуратну та охайну зачіску на весь день, а й стануть додатковим елементом стилю.
4
Якщо прикраси вас не влаштовують, а укласти чубок необхідно якісно і надовго, використовуйте сильні фіксатори - наприклад, силіконові. Дотримуйтесь міру, завдаючи на чубок подібні засоби - стежте за тим, щоб волосся не набули негарний і жирний відтінок.
5
Не надягайте головний убір поверх покладеної і зафіксованої чубчика - в іншому випадку, ваша укладка зіпсується.
6
Існує маса стилів укладання зачісок з чубчиком - як повсякденних, так і сміливих, що викликають і екстравагантних. Тим не менш, сьогодні найпопулярнішими є природні чубчика, що виглядають максимально натурально. Все, що від вас потрібно при укладанні такої чубчика - це домогтися того, щоб волосся добре тримали форму. Не намагайтеся надати чубку штучний вигляд - чим природніше вона виглядатиме, тим краще.
7
Змінити свій образ ви зможете, зробивши стрижку з чубчиком в стилі ретро, і злегка завиваючи волосся , створюючи легкі локони. Коса і довга чубчик буде відмінно поєднуватися з такими локонами, і укладати її потрібно з використанням фіксуючого мусу і круглої щітки, на яку чубчик закручується назовні. Легкий завиток на чубку додасть вашому образу більше романтики і жіночності.