Як зменшити ніс за допомогою косметики. Як прибрати почервоніння на обличчі.

Рідко буває так, щоб власна зовн ність подобалася нам цілком і підлогу ність ю - іноді так і хочеться що-небудь змінити. Наприклад, багатьом дівчатам здається, що у них занадто великий ніс, але не лягати ж через це під ніж. Є кілька хитрий способів зробити ніс витонченіше за допомогою звичайної косметики.
Інструкція
1
Обов'язково маскуйте все цятки і недосконалості, якщо такі є на вашому носику. Вони надзвичайно приваблюють увагу до носа, і він виглядає ще масивніше, ніж є насправді. Зволожує і живить шкіру, щоб уникнути лущення, боріться з чорними крапками і прищиками.
2
Наносьте основу на все обличчя - а потім приступайте до деяких хитрощів. Так, щоб ваш ніс здавався дещо вже, вам варто використовувати більш темний відтінок тонального крему або основи по обом сторонам носа. Якщо ж ваш ніс здається вам, навпаки, занадто довгим, ви можете нанести краплю трохи більше темної основи на простір між ніздрями і сам кінчик носа. На осі решта простору можна нанести трохи світліший відтінок. І ніс буде виглядати куди миниатюрнее.
3
Насправді, власницям довгих носів в якійсь мірі пощастило - адже вони мають повне право використовувати яскравий макіяж для очей. Підводка, об'ємна туш, м'які темні тіні, смоки-айз - все це може чудово відвернути увагу від масивного носа і сконцентрувати його на прекрасних і зачаровують очах.
4
Дивно, але підібрати правильний відтінок рум'ян - не менш важливе завдання. Це необхідно для того, щоб форма обличчя виглядала гармонійно - тому ніжні рожеві відтінки для світлої шкіри, і теплі ягідні - для трохи більше смаглявою. Дівчата з овальним, прямокутним і серцеподібною особою повинні наносити рум'яна на простір трохи нижче скул, а круглолиці - на простір від куточків рота до скул.
5
Не перестарайтеся з вищипуванням брів - чим яскравіше, природніше і ширше ваші брови, тим більше вони відволікають увагу від носа. Не бійтеся користуватися м'якими олівцями натуральних відтінків.