Як оновити кахельну плитку.

Нова кахельна плитка виглядає красиво. Однак після закінчення декількох років, її колір може потьмяніти, а орнамент стертися. В цьому випадку повна заміна плитки необов'язкова. Щоб оновити плитку , її досить пофарбувати.
Вам знадобиться
  • мильний розчин, тканина, грунтовка, наждачний папір, фарба, валик
Інструкція
1
Видаліть з поверхні плитки всі забруднення. Для цієї мети можна скористатися мильним розчином. Крім того, чисту плитку необхідно додатково протерти тканиною, змоченою в розчині оцту або речовини з невеликим вмістом спирту.
2
За чистої поверхні пройдіться наждачкою. Причому чим дрібніше буде зерно наждачного паперу, тим краще.
3
Ретельно заґрунтуйте кахель, приділяючи велику увагу швах. Адже саме шви, як правило, псують зовнішній вигляд кахлю. Дана процедура вимагає максимум уважності, акуратності і терпіння.
4
Протягом доби загрунтовану поверхню чіпати не варто. Вона повинна добре просохнути. Далі висохлу на плитці ґрунтовку необхідно відшліфувати. Це забезпечить хороше зчеплення фарби з грунтом.
5
Фарбу ретельно перемішайте і рівномірно нанесіть на поверхню плитки. При цьому необхідно врахувати, що використовувати фарбу можна лише протягом шести годин. У зв'язку з цим фарбування краще здійснювати в один прийом, уникаючи непотрібних перерв.
6
До нанесення другого шару фарби можна приступати через 12 годин. Для цього необхідно розмішати нову порцію фарби, скористатися новим валиком. Третій шар наносять в разі сильного відмінності кольору фарби від початкового кольору плитки.
7
Повністю фарба висихає після закінчення трьох діб, тому поспішати в цій справі не слід. Коли фарба висохне, прикрутите крани та інші елементи. Зашпаклюйте шви - фуги будь-яким методом, який вам відомий.
8
Оновити кахельну плитку , подібним чином, досить просто. Знайомі будуть впевнені, в тому, що стару плитку поміняли на нову. Тоді, як ви її всього лише пофарбували.