Як збільшити обмін речовин в організмі. уповільнений обмін речовин симптоми.

Від швидкості метаболізму залежить наявність (або відсутність) зайвої ваги. Чим швидше витрачаються калорії, тим швидше спалюється жирова тканина. Збільшити обмін речовин в організмі і поліпшити фігуру можна, слідуючи нескладним правилам.
Інструкція
1
Для початку, зверніть увагу на харчування. Щоб прискорити метаболізм, їжте невеликими порціями не менше 5 разів на день. Ні в якому разі не пропускайте сніданок! Процес перетравлення підвищує спалювання калорій. Дуже корисна білкова і рослинна їжа, так як на її засвоєння витрачається набагато більше енергії, ніж, наприклад, на легкозасвоювані вуглеводи і жири.
2
Збільште об'єм випивається води - вона здатна пригнічувати апетит і збільшувати швидкість обмін а речовин. Важливо, щоб з харчуванням надходило необхідну кількість вітамінів. Особливо корисні для прискорення метаболізму вітаміни групи В, йод і фолієва кислота.
3
Їжте більше фруктів і овочів. Найдієвішим для схуднення вважається грейпфрут, друге місце займає лимон, також дуже корисні яблука. Кофеїновмісні напої (наприклад, кава і зелений чай) також сприяють спалюванню жирової тканини, завдяки посиленню серцебиття і насиченню крові киснем.
4
Приділяйте увагу фізичній активності! Збільшити обмін речовин в організмі можна не тільки абсолютно будь-якими видами спорту, але більшу користь принесе також звичайна прогулянка по парку і навіть банальна прибирання в квартирі. Тут - головний рух! Великим плюсом є те, що після припинення занять калорії продовжують спалюватися за інерцією ще протягом години. Тому вечірні заняття спортом особливо корисні - адже боротьба з жировою тканиною відбуватиметься навіть у сні. Крім того, м'язи витрачають в 20 разів більше калорій, порівняно з жиром.
5
Дбати про свій зовнішній вигляд, можна навіть відпочиваючи. Ходіть в лазню, приймайте контрастний душ і гарячу ванну - вони прискорюють процес метаболізму. Сонце, свіже повітря і міцний сон також сприяють підвищенню обмін а речовин в організмі . А масаж, секс і відсутність стресу посилять ефект від всіх перерахованих вище дій.
Метаболізм представляє собою дуже складний процес, під час якого організм розщеплює поживні речовини, що містяться в продуктах харчування. Люди, у яких метаболізм протікає швидко, швидко справляються з калоріями, що особливо позитивно може вплинути на зниження маси тіла.
Інструкція
1
Для того щоб підвищити метаболізм, в першу чергу, постарайтеся частіше є. Так, замість звичних 3 прийомів їжі в день організуйте від 5 до 7 прийомів їжі, які будуть відрізнятися більш малими порціями. Організувавши харчування подібним чином, ви навчите свій організм безперервно переробляти їжу.
2
Робіть вправи для нарощування м'язової маси. Найпростіші - це присідання і віджимання. Всього на подібні вправи потрібно витрачати 15-20 хвилин часу 2-3 рази на тиждень.
3
Для підвищення метаболізму також варто збільшити власну фізичну активність. Так, наприклад, замість ліфта використовуйте драбину і виходьте на одну зупинку раніше від дому чи офісу, щоб мати можливість більше ходити пішки. Корисно також відмовитися від використання пульта і перемикати канали, встаючи з дивана.
4
Щоб підвищити обмін речовин, відмовтеся від вживання чаю чорного та кави. Пийте зелений чай, спеціальні дослідження довели, що він містить речовини, що сприяють прискоренню метаболізму.
5
Не відмовляйтеся і від ранкової зарядки. Так, ранкові тренування «заряджають» процес обміну речовин на весь день, що сприяє тому, що в цей час ваш організм буде споживати набагато більше калорій, а значить, і більш стрімко втрачати вагу.
6
Не варто пропускати ранковий прийом їжі. Запам'ятайте, що він повинен бути у вашому раціоні найбільш значущим і головним. Коли ви зробите ранкову зарядку - обов'язково поснідайте.
7
каліцтва швидкість метаболізму допоможе вам і так званий криомассаж. Масаж цей виконується кубиками льоду, які загорнуті в бавовняний клапоть. Цей масаж не тільки стимулює метаболізм, але і дуже корисний для шкіри. Якщо ви плануєте зробити цей масаж самостійно, то рухайте кубики льоду по так званих масажних лініях: від особи по шиї, грудей спочатку до кистей рук, а потім і до стоп.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=La9IK7eHdnE