Як зшити пишну спідницю з сітки. твір міркування Як писати.

Французьке назва пишної нижньої спідниці - кринолін - утворено від двох коренів - crin «кінський волос» і lin «щільний льон». В XVIII в так називалася тканини з кінського волоса і бавовни або льону, з якої шилися нижні спідниці. На піку моди кринолін опинився в середині XIX в, коли жодне пишне жіноче плаття не могло обійтися без підтримки з нижньої спідниці.
Інструкція
1
Крій основи криноліна складається з двох клинів спідниці-полусолнце і двох деталей пояса. Складіть навпіл відріз сітки . Відміряйте довжину майбутньої спідниці, відзначте лінію талії. Обмітайте і виріжте сітку з урахуванням припусків на шви. Підігніть поділ і підшийте краю тканини.
2
Довжина деталей пояса дорівнює обхвату талії, ширина - 3-4 см. Виріжте дві однакових деталі, сострочіть з вивороту по двом сторонам і виверніть.
3
Сострочіть пояс з талією спідниці. Закріпіть блискавку уздовж бокового шва. Прострочіть шов від Подолу до пояса, захопивши і блискавку.
4
Виверніть спідницю навиворіт. Якщо обручів на спідниці три, менший прикладіть на відстані 1/3 довжини спідниці від талії, закріпіть. Відміряйте по периметру обруча широку стрічку з запасом. Закріпіть її над обручем і прострочіть з обох сторін, над обручем і під ним. Аналогічно на відстані 2/3 і по лінії подолу закріпіть решта обручі. Периметр великого обруча повинен збігатися з довжиною подолу.
5
Виверніть спідницю на обличчя. При бажанні пришийте на кожен ярус оборки в третину довжини спідниці, для створення рівного округлого силуету.
Зверніть увагу
тканина не повинна бути еластичною, інакше під вагою обручів спідниця втратить форму і пишність.