Як укласти волосся хвилями. поради Як зробити волосся хвилями.

З давніх часів локони і кучері прикрашають жіночі волосся , і сьогодні локони є такою ж актуальною зачіскою, як і багато років тому. Укласти красиві кучері можна різними способами - за допомогою хімічної завивки, тимчасової укладки, фена, мусу або гелю, круглої щітки, бигудей, щипців для завивки, і багато чого іншого. Використовувати всі ці методи можна залежно від того, який результат ви хочете отримати, і наскільки тривалим він має бути.
Інструкція
1
Щоб укласти волосся красивими хвилями, нанесіть на вологі вимиті волосся пінку-закріплювач, а потім накрутіть неширокі пасма на бігуді, поступово забираючи в укладку все волосся . Просушіть волосся на бігудях потужним феном, або ж дочекайтеся повного висихання в природних умовах, при кімнатній температурі.
2
Коли волосся висохнуть, зніміть бігуді і розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами. Збризніть зачіску лаком, щоб надати їй форму.
3
Крім того, популярним способом завивки в домашніх умовах є термощіпци з різними насадками. Існують щипці з рівними пластинами, що дозволяють як распрямлять, так і завивати волосся , а також існують щипці з пластинами з рельєфом - в цьому випадку ви зможете надати волоссю легку зиґзаґоподібну структуру.
4
Зручно для завивки волосся використовувати плойку з якісних термостойких матеріалів. Завивати добре вимиті і висушені волосся . Нанесіть на них термозахисний бальзам або мус. Намотуйте волосся на щипці, захоплюючи невеликі пасма, і утримуйте кожну пасмо в щипці не більше 10 секунд.
5
Не розчісуйте нагріті волосся - дочекайтеся, поки пасма охолонуть. Після повного охолодження розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами, і не застосовуйте цей спосіб завивки занадто часто, щоб не пошкодити волосся .
6
Також ви можете легко і швидко створити акуратні локони, намотуючи вологі волосся на круглу щітку і просушуючи пасма феном. Обробіть волосся засобом для укладки і надайте їм форму руками.
7
Небажано розчісувати готову укладку - це може порушити її форму. Якщо вам потрібно поправити зачіску, робіть це руками, щоб не травмувати створені локони.