Як прати в пральній машинці.

Сучасні електроприлади, в тому числі і пральні машини, значно полегшують побутові турботи. Але складна техніка вимагає відповідального підходу і дотримання ряду правил, що забезпечують високу ефективність прання і стабільність роботи пральної машинки.
Вам знадобиться
  • - пральна машина
  • - пральний порошок
  • - голка і нитки
Інструкція
1
Перед завантаженням білизни вивчіть ярлички на одязі. Це дозволить підібрати оптимальний режим прання. Розсортуйте білизна за кольором, типом тканини і ступеня забрудненості. Якщо тканина вимагає делікатного прання, скоротіть обсяг завантаження білизни, щоб уникнути зайвого смінанія і скручування. Особливо тонка білизна (панчохи, нижня білизна і т.д.) рекомендується прати, попередньо помістивши в спеціальний мішок.
2
Вироби з вовни вимагають особливо делікатного підходу, тому їх прання в пральній машинці допускається лише за наявності спеціального режиму. Якщо потрібно випрати нову кольорову річ, періть її окремо - злиняти виріб здатний зіпсувати інші речі.
3
Перед пранням застебніть всі гудзики, кнопки і блискавки. Виверніть білизна навиворіт, це підвищить якість прання і вбереже барабан пральної машинки від пошкодження фурнітурою.
4
Під час прання дрібніші речі можуть потрапити всередину підодіяльника і збитися в ком. Зміщення центру ваги призводить до посилення вібрації, що часто є причиною поломки пральної машинки. Тому отвір в підодіяльник бажано попередньо зашити.
5
Джинси перед пранням виверніть навиворіт, застебніть блискавку і кнопки або гудзики. Прати джинси потрібно в холодній (близько 30 градусів) воді з порошком без отбеливающего ефекту.
6
Після прання протріть сухою ганчіркою гумове кільце ущільнювача і залиште дверцята відчиненими на півтори-дві години для просушування. Тримати дверцята пральної машинки постійно відкритою не рекомендується - з часом петлі "провисають" і люк перестає закриватися.
7
Обесточьте пральну машинку і перекрийте кран, що подає воду.
Зверніть увагу
Фурнітура може подряпати внутрішню поверхню бака, що призведе до появи іржі. Тому фурнітуру перед пранням бажано зняти.
Корисна порада
Закладаючи білизна в машинку, чергуйте дрібні і великі речі - це підвищить ефективність прання.