Як зшити капелюшок з вуаллю. Як зробити красиву капелюшок для вечірки.

Ретро-стиль знову повертається в моду, і сьогодні все більше дівчат віддає йому перевагу, формуючи свій повсякденний та святковий стиль, а також, підбираючи аксесуари до одягу. Як для світської вечірки, так і для танцювального або естрадного виступу, ви можете надіти стильну капелюшок-таблетку з вуаллю, яка додасть вашому вигляду загадковість, елегантність, і створить атмосферу класики. Зробити таку капелюшок можна з підручних матеріалів, навіть не маючи швейної машинки.
Інструкція
1
Візьміть шматок поролону товщиною в 1 см і виріжте з нього коло, діаметром відповідний діаметру вашої майбутньої капелюшки (наприклад, 15 см). Надріжте коло до середини, прорізавши його радіус. Краї розрізу накладіть один на одного, формуючи широкий конус, а потім зшийте краю за допомогою нитки та голки.
2
Візьміть відріз тканини, обраної для обтягування капелюшки, і пришити її до поролоновому конусу, загинаючи краю на внутрішню сторону поролоновою основи, і підшиваючи їх зсередини вручну.
3
Переходьте до виготовлення вуалі - використовуйте для неї напівпрозору органзу або сітку чорного, білого, червоного або рожевого кольорів - залежно від того, якого кольору буде ваша капелюшок, ви можете взяти будь-який колір.
4
Сітка для вуалі повинна тримати форму, і до того ж, вона може бути прикрашена блискітками або вишивкою. Підбирайте матеріали для вуалі відповідно до своєї фантазією.
5
З сітки виріжте прямокутну деталь і зберіть край деталі на нитку. Потім стягніть верхній край, формуючи рівномірну збірку, і надайте нижньому краю форму ножицями, скругляя його за формою капелюшки.
6
Зафіксуйте збірку, щоб вона не розпускали, і пришити вуаль до нижнього краю капелюшки, відступивши від центру 2 см.
7
Додатково ви можете урізноманітнити і прикрасити капелюшок, прикріпивши до неї перо, квітка, додатковий декоративний елемент із сітки або органзи.
Кожна наречена мріє про ідеальне весілля, про найкрасивішу весільній сукні і шикарною вуалі. Звичайно, весільна сукня зробити власними руками дуже непросто, а ось вуаль можна практично без труда.Следуя наших рекомендацій, ви можете власноруч виготовити собі вінчальну вуаль і прикрасити її по вашому розсуду. Звичайно, це досить дешевий варіант, але якщо хочете чогось дорожче і витонченіше - просто використовуйте дорогі матеріали.
Інструкція
1
Візьміть ножиці, тюль і виготовте вуаль будь-якої форми, яка тільки вам заманеться. Можна надати вуалі форму краплі, або скруглить її краї, можна вуаль зробити двойною і т.д. Не забудьте зберегти ширину тканини такий, щоб можна було зібрати тюль складочками. Це буде дуже красиво.
2
Формуємо вуаль. Акуратно збираємо верх нашої вуалі, який буде закріплюватися на гребені. Ширина вуалі в зібраному вигляді повинна бути однакова з шириною гребеня. Далі шпильками або кмітливістю закріплюємо верх тюлю, щоб його приладнати в надану форму.
3
Займемося підготовкою гребеня. Для цього нам будуть потрібні намистини і дріт. За допомогою дроту на гребені закріплюємо намистини.
4
Гребінь з вуаллю готові, залишилося їх тільки з'єднати в одне ціле. Прикріплюємо до вуалі гребінь таким чином, щоб він розташовувався під вуаллю. Не забуваємо переконатися в правильності пришивання гребеня і в тому, що він не буде видно після вкаливанія його у волосся. Зшивати гребінь і вуаль краще волосінню, щоб не було видно стібків. Симпатична підвінцева вуаль готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p0u5Y4bxQdI