Як зменшити м'язи на ногах.

Надмірна фізичне навантаження на певні групи м'язів, як і повна відсутність навантаження, призводить до потовщення м'язів ніг. Діаметрально протилежні по причинам недоліки вирішуються одним і тим же методом.
Інструкція
1
Залежно від типу статури (ширина стегон, загальна кількість жирової тканини) вам доведеться докласти трохи більше або трохи менше зусиль. Огляньте себе і розрахуйте силу.
2
Білок - будівельний матеріал для м'язової тканини. Якщо причина потовщення ніг в надлишку м'язів, виключіть м'ясо, рибу та гриби. Якщо справа в жирі, стримайте споживання солодких і жирних продуктів. Переключіться на рослинну їжу - фрукти з низьким вмістом цукру і овочі. Відзначте, що авокадо містить багато жиру, а виноград - цукру.
3
Ваша фізична підготовка має велике значення розрахуйте інтенсивність занять, виходячи зі своїх сил і можливостей.
4
Якщо ви займаєтеся спортом, змініть спрямованість. Замість сили і швидкості розвивайте витривалість. Спринту віддайте перевагу біг на довгі дистанції, важкої атлетики - велоспорт. На тренажері поставте найнижчу навантаження і крутите педалі, поки зможете.
5
Перші результати з'являться не відразу, а приблизно через 2-3 місяці. Тому запасіться терпінням і займайтеся день у день. Припиняти заняття не можна, інакше м'язова тканина заміниться на жирову, а жирова розростеться ще більше.
Накачані м'язи литок часто створюють проблему вибору взуття. Зменшити обсяг цієї частини ноги можна за рахунок вправ на розтяжку. Виконувати їх потрібно або після тренування, або у вечірній часом не задовго до відходу до сну. Пов'язано це з тим, що натруджені м'язи сильно скорочуються і створюють додатковий обсяг. Якщо ж м'язи розтягнути по довжині, то і загальний обсяг стазу скоротиться.
Інструкція
1
Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. На вдиху підніміть руки вгору, з видихом опустіть корпус вниз. Коліна не згинайте, долоні покладіть на гомілки або на підлогу, тягніть груди? до стегон. Через 20 - 40 секунд перенесіть вагу тіла на носочки, не відриваючи при цьому п'яти від підлоги, розслабте верхню частину тіла, округлятимете спину. Зафіксуйте положення ще на півхвилини. З вдихом через округленої спину підніміться вгору.
2
Розведіть ноги на ширину плечей. З видихом опустіть верхню частину тіла до ніг, руки покладіть на гомілки. Тягніть груди вперед, штовхаючи її між ніг. Виконуйте вправу 1 хвилину. Потім перенесіть вагу тіла на ліву ногу, долоні також покладіть на однойменну гомілку. Тягніть груди до лівої ноги протягом хвилини. Поміняйте ногу і повторіть розтяжку. Перенесіть вагу тіла рівномірно на обидві ноги і піднімайте корпус, округливши при цьому спину.
3
Встаньте прямо, ноги разом, руки вздовж тіла. Винесіть вперед праву ногу, нахиліть на видиху верхню частину тіла вниз, руки поставте на підлогу, обидва коліна випрямлені. Потягніть на себе шкарпеточку правої ноги, і утримуйте положення 1 хвилину. На вдиху встаньте і поміняйте ноги місцями.
4
Сядьте на підлогу, ноги витягніть перед собою, носочки ніг направте вгору, руки підніміть над головою. З видихом скласти в стегнових суглобах навпіл. Прагнете грудьми до стегон, руки при цьому покладіть на гомілки або на ступні. Дихайте животом, намагайтеся розслабити стегна, спину тримайте прямо. Утримуйте позу 1 хвилину, потім на вдиху прийміть вихідне положення.
5
Сядьте навпочіпки, ступні разом, п'яти тягніть до підлоги, і намагайтеся їх повністю опустити на поверхню, долоні покладіть близько ступень. З вдихом підніміть стегна вгору, коліна розігніть, долоні продовжуйте тримати на підлозі. З видихом знову присядьте. Зробіть 10 - 15 підйомів.