Як встановлювати пральну машин-автомат.

Правильна установка і підключення пральної машини-автомат гарантує тривалий термін служби і безшумну роботу приладу. Більшість магазинів пропонують безкоштовну доставку і установку побутової техніки, якими варто скористатися, якщо ви не впевнені, що зможете зробити установку та підключення своїми силами.
Інструкція
1
Перед установкою і підключенням пральної машини відкрутите задню стінку, зніміть болти і складіть їх для зберігання. Їх завжди потрібно ставити при транспортуванні для фіксації барабана від небажаного розхитування. Якщо ви забудете зняти болти, то при включенні машини барабан може пошкодитися і гарантійний ремонт в даних випадках не проводиться.
2
Встановлюйте машину на жорстку, рівну поверхню. Використовувати м'які гумові килими під машиною не можна. Візьміть рівень і відрегулюйте ніжками рівну установку. Причому встановлювати потрібно при мінімальному откручивании ніжок. Якщо машину- автомат встановити нерівно вона буде видавати підвищений шум і сильно вібрувати при великих оборотах віджиму. Це істотно знизить час роботи підшипників барабана, вони почнуть видавати гучне гудіння і машину доведеться ремонтувати. В разі неправильного встановлення гарантійний ремонт не проводиться.
3
Підключати машину- автомат можна тільки у власну розетку із заземленням. Перехідники і подовжувачі використовувати не допускається. Якщо ви встановлюєте машину в кімнаті з підвищеною вологістю, то придбайте спеціальну розетку, яка встановлюються в таких умовах. Хоча в сирих приміщеннях установка пральної машини-автомат а вкрай небажана.
4
Приєднувати до системи зливу і водопостачання можна тільки через шланг, що йде в комплекті з машиною. Якщо вам його не вистачає, то ніяких з'єднань не використовуйте. Купіть шланги потрібної довжини і приєднайте до двійнику або трійника водопостачання і каналізації.
5
Дотримуючись, ці прості правила, ви забезпечите тривалий термін служби своєї пральній машині і безпечне її використання.
Сучасні пральні машини- автомати коштують недешево, до того ж, їх власникам доводиться платити за доставку і установку. Втім, на останньому пункті цілком можна заощадити, підключивши машинку самостійно.
Вам знадобиться
  • пральна машина, яку ви збираєтеся підключити, комплектуючі, сифон, розгалужувач води.
Інструкція
1
Помістіть пральну машину на те місце, де ви будете її підключати і зніміть болти.
2
Зберіть і встановіть сифон. Зробити це досить просто, оскільки до всього сучасному обладнанню як імпортного, так і вітчизняного виробництва додаються докладні інструкції. Вам знадобиться сифон із спеціальним відводом для пральної машини.
3
В розгалужувач води вставте прокладку, потім встановіть його між гнучким шлангом, який йде до змішувача і трубою з холодною водою. Перед тим як встановлювати розгалужувач, обов'язково перекрийте воду.
4
Відкрийте основний кран, щоб переконатися у відсутності течі. Якщо текти все ж є, трохи підтягніть гайку шланга або разветвителя.
5
Прикрутите до відведення шланг, призначений для забору води, який йде від пральної машини.
6
Відрегулюйте висоту зливного шланга. Він повинен знаходитися на висоті як мінімум 80 сантиметрів від підлоги.
7
Вирівняйте пральної машини. Для цього на її поверхню покладіть рівень і підкручувати ніжки машини. Потім поверніть рівень перпендикулярно, повторіть настройку.
8
Покладіть в пральну машину стару футболку або будь-яку іншу непотрібну річ. Проведіть прання на найгарячішою програмі, щоб автомат промив свої нутрощі.
Зверніть увагу
Площа, на якій ви будете розміщувати пральну машину, а також ніжки автомата повинні бути сухими, щоб машина не ковзала при віджиманні. На м'якому статевому покритті встановлювати машину не рекомендується, так як під час віджиму зазвичай відбувається вібрація.
Корисна порада
Пральну машину бажано встановити в кутку приміщення - саме там найбільша стійкість підлоги.