Як прибрати накип з електрочайника. прибрати іржу з електрочайника.

Внаслідок експлуатації електрочайника на його внутрішній поверхні і нагрівальному елементі з часом утворюється накип, яка нерідко призводить до поломки приладу. Вона свідчить про наявність у воді солей металів і вапна. Періодично необхідно вживати заходів по боротьбі з накип ю. Це дозволить продовжити термін служби чайника, поліпшить смак чаю і кави і збереже ваше здоров'я. Існує декілька ефективних методів.
Інструкція
1
Найбезпечніші і дуже ефективні методи - це використання оцту і лимонної кислоти. Налийте в чайник воду на одну третину, додайте дві столові ложки оцту і поставте кип'ятити. До кипіння доводити не потрібно. Постійно спостерігайте, щоб вода не закипіла, інакше все попливе зверху. Не доводячи до кипіння, зніміть прилад з нагрівальної підошви і залиште на кілька годин або ще краще на ніч. Після цього залишиться тільки добре промити чайник.
2
Таким же методом можна вчинити з лимонною кислотою. Насипте в чайник два пакета сухої лимонної кислоти по 25 гр., Не доводячи до кипіння, зніміть прилад з нагрівальної підошви і залиште на ніч. Вранці промийте чайник.
3
Досить ефективним способом є наповнення чайника шкіркою від картоплі та доведення до кипіння декілька разів за методом закип'ятити, остудити, закип'ятити і остудити. Потім всі з чайника потрібно видалити і промити його з використанням губки для посуду.
4
Можна залити на третину чайника кисле молоко, закип'ятити і залишити на кілька годин.
5
Помідорний або огірковий розсіл мають властивості очищати чайник від накипу. Розсіл підходить тільки від консервованих овочів, які були загорнені під залізні кришки.
6
Спрайт, кока-кола і пепсі-кола також мають здатність видаляти накип і іржу. Ці напої потрібно в чайник налити, закип'ятити, остудити, промити.
7
В господарських товарах представлений широкий асортимент засобів, що видаляють накип. Для їх використання прочитайте етикетку від виробника та виконуйте всі правила.
8
Мірою, що запобігає появі накипу, є використання фільтрованої води і краще, якщо вона буде очищена через багатоступеневу систему фільтрації.