Як прикрасити будинок до весілля. Як прикрасити передпокій до весілля.

В той момент, коли двоє молодих людей захотіли пов'язати свої долі, все починається з самого малого - призначення дня весілля. Після подачі заяви в ЗАГС починається безліч клопотів, які падають на плечі молодих та їхніх родичів. В момент, коли наречена вибирає собі наряд, прикраси та зачіски, можуть допомогти її подружки з прикрасою будинку . Це буде дуже приємний сюрприз для молодих, увійти в будинок який буде схожий на прекрасний замок.
Інструкція
1
Звичайно ж, крім самого житла необхідно в першу чергу прикрасити під'їзд, і замаскувати деякі неприємні нюанси. У цьому може допомогти накрохмалена марля, прикрашена всілякими малюнками і сердечками, зроблені з кольорового паперу або фольги, причепивши все це на двосторонній скотч. Можливо, розвішані по під'їзду повітряні кульки, в яких перебуватимуть всілякі побажання, адресовані для молодих.
2
Подальшим кроком буде прикраса вхідних дверей, її, можливо, завісити симпатичною тканиною, на неї можна навісити всілякі плакати, або просто прикрасити двері ялинкової гірляндою. У передпокої можна спорудити карту, яка буде показувати все життя молодих, до їх зустрічі і після, прикрасити такий плакат можна сердечками і фотографіями.
3
Всю квартиру можна прикрасити красивими повітряними кулями, на сьогоднішній день у продажу є велика кількість різновидів куль, які будуть чудово виглядати в будь-якій кімнаті. Кулі мають об'ємний і барвистий вид, який сам по собі буде нагадувати про свято. Також можливе з куль спорудити плетені кільця або сердечка, які можна прикріпити на стіни кімнат. Так само можна приготувати сюрприз, насипавши в кулю блискучого конфетті і надути його. В підходящий момент проткнути кулю над головами молодих і на них обрушитися блискучий дощ. Найпростішим способом прикраси будинку є наповнення куль гелієм або воднем, і відправити їх в вільне ширяння.
4
Також дуже приємно і красиво в прикрасах приміщення виглядатимуть квіти. Можливо, просто у великі вази поставити букети та розставити їх по кутах кімнат, що б вони не заважали руху. Не можна забувати про те, що квіти повинні бути присутнім і на святковому столі. Також прикрашають квітами і столи з боків, навісивши на вільні місця скатертини гірлянди з квітів - таке оформлення буде дуже барвисто і приємно на вигляд.
5
Можливі прикраси з тканої драпірування. Така прикраса підійде для будь-яких кімнат і залів. Можливо, розвішування тканини під стелю або на стіни, що може надати приміщенню повітряний вигляд і змінити його до невпізнання. Ще прекрасним варіантом буде прикраса меблів тканиною. Чудові скатертини, які прикрашатимуть стіл. Можливий варіант вибору скатертини, яка буде лежати на столі розгладжена, а кінці, що звисають зі столу, будуть у вигляді драпірування. У такому ж варіанті можна прикрасити і стільці, призначені для молодят і свідків. Спинки стільців можна прикрасити різнокольоровими бантами, що додасть барвистості і пишноти.