Як сушити волосся дифузором.

Отримати незвичайну і пишну укладку, а також укласти неслухняні кучеряве волосся , як природні, так і завиті за допомогою хімічних препаратів в салоні, можна за допомогою фена і насадки-дифузора. Укладка волосся з дифузором принесе вам задоволення і приємно здивує своєю простотою - впоратися з такою укладанням може хто завгодно, так як для додання волоссю красивого й акуратною форми вам не знадобиться нічого, крім самого дифузора і гребінця.
Інструкція
1
Ретельно вимийте волосся , промокніть їх рушником, але не витирайте. На вологі волосся нанесіть незмивний мус або бальзам.
2
Одягніть на фен насадку-дифузор, увімкніть фен на мінімальну швидкість і встановіть найнижчу температуру, якщо ваш фен підтримує зміну температурних режимів. Таким чином, ви зможете укласти волосся , не приносячи їм шкоди.
3
Дифузор рівномірно просушить волосся і розподілить тепло, дозволяючи створити об'ємну зачіску навіть на тонких волоссі. Якщо волосся тонкі й сухі, починайте просушувати їх від коренів на мінімальній швидкості, а потім, поступово і не поспішаючи, переходите до кінчиків.
4
Тримайте фен під прямим кутом до поверхні голови, піднімаючи волосся біля коріння і висушуючи їх у цьому положенні - це зробить зачіску пишною і об'ємною. Починайте сушити кінчики волосся тільки після того, як повністю просушіть коріння.
5
Крім того, тонкі волосся можна візуально підняти і збільшити в обсязі, якщо починати сушити їх, опустивши голову вниз, і точно так же переходити від сушки коренів до сушки кінчиків.
6
Якщо фен підтримує функцію обдування холодним повітрям, скористайтеся ним - закінчивши сушку теплим повітрям, обдуйте волосся холодної повітряної струменем.
7
Закріпити укладку можна за допомогою фіксуючого мусу, спрея або лаку-фіксатора, який надовго збереже привабливість вашої зачіски.