Як збільшити губи за допомогою макіяжу.

Кожна жінка мріє мати пухкі губки, які так подобаються чоловікам. Великі губи беззастережно заявляють про сексуальність і чуттєвості своїх господинь. Сьогодні пластичні хірурги творять чудеса, збільшуючи обсяг губ і надаючи їм чарівну припухлість. Однак не завжди це приносить щастя жінці, так само як і не завжди така штучність подобається чоловікам. Між тим, існують безопераційні способи збільшення губ, в тому числі при допомоги вмілого макіяжу.
Інструкція
1
Нанесіть на губи тональний крем або тональну основу, а потім припудріть їх компактної пудрою.
2
Обведіть лінію губ олівцем, трохи виходячи за їх природні обриси. Тобто, надайте вашим губам бажану форму і величину. Не перестарайтеся, інакше замість чуттєвого рота отримаєте неохайну пляму. Ведіть лінію від центру губ до їх країв.
3
Нанесіть помаду. Краще користуватися спеціальним пензликом. Помада повинна злегка заходити на лінію олівця, зливатися з нею. Фарбуйте губи від середини до країв.
4
Промокніть губи ватним диском або м'якою серветкою.
5
Повторно нанесіть помаду. Так вона буде довше триматися.
6
Накладіть на помаду блиск, на нижню губу трохи більше, ніж на верхню. На завершення макіяжу нанесіть додатково світлий блиск на середину губ, візуально це додасть їм опуклість і об'єм.
Корисна порада
Можна під помаду, прямо на чисті губи нанести новомодне засіб - плампер, що збільшує обсяг губ за рахунок активних інгредієнтів, що входять до складу. Ці речовини (зазвичай перець, м'ята, ментол, гіалуронова кислота) активізують кровотік, в результаті чого губи припухают. Ефект триває від 2-х до 4-х годин; У наших бабусь не було пламперов, тому перед тим, як підфарбувати губи, вони їх просто покусували (іноді преболяче) протягом 1-2-х хвилин. Такий масаж посилював кровопостачання в тонкій шкірі губ і забезпечував жадану припухлість. Правда, ефект був недовгий - до півгодини. Іноді цього виявлялося достатньо, щоб полонити кавалера. Даний метод і сьогодні актуальний.