Як утеплити лоджію самому.

Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, де квартири обладнані лоджіями, то напевно вже засклили її. Проте можливо, що служить вона вам здебільшого додаткової комори. Влітку там зберігаються лижі, взимку велосипед, незалежно від сезону незатребувана на момент взуття і т.д. Зараз, завдяки сучасним будівельним матеріалам і новим технологіям, є можливість зробити з лоджії тепле приміщення, яке можна буде використовувати як робочий кабінет або як додаткову кімнату для відпочинку.
Інструкція
1
Для цього потрібно утеплити лоджію і зробити її опалюваної. Перед початком робіт по перетворенню лоджії в нормальну кімнату необхідно проконсультуватися з фахівцями та отримати дозвіл на цю роботу. Адже зовнішній вигляд лоджії з боку вулиці зміниться (добре, якщо в кращу сторону), а також, хоч ненабагато, але зросте навантаження на плити перекриття там, де розташована лоджія.
2
Перша і єдина робота, яку ви не зробите самостійно - це виготовлення та встановлення пластикових вікон. Зроблені на замовлення, грамотно встановлені і оброблені за місцем установки герметиком, вони - перший і дуже важливий крок у справі утеплення лоджії.
3
Потім перевірте герметичність швів між стінами та стелею, стінами та підлогою. При необхідності (наявність тріщин, щілин) обробіть їх монтажною піною. Як тільки піна затвердіє, приберіть її надлишки і закріпіть перший шар теплоізоляції плитами Піноплекс. Ними закрийте всю внутрішню поверхню лоджії, за винятком віконного склопакета. Піноплекс кріпите дюбелями з пластиковими тарілчастими сердечниками. Стики закладіть монтажної пеной.Пліти пеноплекса укрийте шаром изолона товщиною не менше 10мм. Фольгированная сторона повинна бути розташована всередину приміщення. Закріпіть його клеєм або двостороннім скотчем. Стики між смугами изолона проклейте фольгированним скотчем.
4
Після того, як теплоізоляційний шар готовий, за допомогою дюбелів і саморізів встановіть на стіни дерев'яну обрешітку. Решітка робиться з брусків сухого дерева перетином 40х20мм.Смонтіруйте електропроводку і обшийте стіни по обрешітці оздоблювальними панелями. Можна використовувати як пластикові, так і дерев'яні панелі.
5
На завершення роботи зробіть підлогу. Плити пеноплекса, укладені на підлозі, дозволяють виконати стяжку з електрообігрівом. Але простіше і надійніше зробити підлогу дерев'яним. На закріплення до бетону лаги укладете настил з дощок і прибийте. Все, підлогу готов.Для опалення використовуйте масляний обігрівач пересувної або електричні конвертори.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R5nkKvu1sWs