Як вибирати оселедець. Як вибрати оселедець з ікрою.

Російська кухня немислима без оселедця і страв з неї, а між тим оселедець не так вже й давно з'явилася на столах наших предків. Першими солити її почали монахи Соловецького монастиря. Одного разу приготовлена ними риба потрапила на стіл імператриці Єлизавети Петрівни, так цей продукт набув популярності. Але мало просто купити оселедець , оселедець потрібно вміти ще вибрати.
Інструкція
1
Самій смачної та якісної вважається діжкова солона оселедець. Зазвичай її продають на вагу, даючи покупцеві можливість вибрати вподобаний йому примірник. Подивіться на рибу, виберіть ту, яка вам сподобалася більше за інших, влаштуйте їй пильний огляд. Якісна оселедець повинна бути угодованої, мати прозорі очі, червонуваті зябра і блискучу поверхню, володіти характерним приємним запахом.
2
Якщо ви є любителем оселедцевої ікри, вибирайте рибу з товстим черевцем і більш вузькою спинкою. Цілком може статися, що в черевці замість ікри опиняться молочко - насіннєві залози самців оселедця. Однак і на них знаходяться любителі, які вважають молочко великим делікатесом.
3
Відмовтеся від покупки, якщо риба вам не подобається зовні. Навіть найменший неприємний запах може стати застереженням, що означає, що оселедець вже почала псуватися. Ще гірша ситуація стає, якщо у риби ви виявите каламутні червонуваті очі, цвіль на зябрах, випирають з тіла ребра, рвану шкіру. Таку оселедець не врятує ні вимочування в оцті, ні будь-який інший вид обробки. Не піддавайтеся на можливі вмовляння продавця, без жодних сумнівів проходите мимо такої оселедця.
4
Якщо ж риба з честю витримала зовнішній огляд, запитайте у продавця про ступінь її просолених. Безсумнівно, найсмачнішою виявиться малосольная оселедець з вмістом в ній солі від 7 до 10%. Але така риба зберігається дуже недовго і набагато швидше псується. Тому, якщо ви хочете знизити ризик покупки неякісного продукту, вибирайте середній (10-14%) або сильний (вище 14%) посол. В сольовому розчині концентрації 12% і вище патогенні організми гинуть повністю.
Корисна порада
Купуючи оселедець, сплюсніте її голову. Кажуть, що у самочок рот розкривається кружечком, а у самців у вигляді овалу.