Як укласти чубок на бік. укладка каскадної стрижки без фена.

Для того щоб змінити зовнішність і додати їй відчуття новизни, не обов'язково повністю міняти зачіску - достатньо зробити незвичайний акцент на зачісці, яка вам звична. Наприклад, якщо ви носите чубок, ви можете красиво зачесати і укласти її набік. Ваш вигляд придбає таємничість і оригінальність, і в ньому з'явиться більше жіночності і витонченості. Така чубчик здатна пом'якшити обличчя і привернути увагу оточуючих.
Інструкція
1
Укласти чубок набік вам допоможуть підручні засоби - фен, кругла щітка, гребінець, або пальці рук, якими також можна оформити зачіску. Продумуйте форму чубчика в залежності від типу вашого обличчя і форми стрижки.
2
Якщо у вас коротка стрижка «боб», прикрасьте її пишною і гладкою чубчиком, зачесане набік і прикриває одне око - така чубчик додасть завершеність вашому образу.
3
Якщо ж ви зробите більш коротку чубок, це допоможе візуально омолодити обличчя і освіжити його. Якщо у вас великі риси обличчя, вибирайте масивну і довгу чубок, що закриває всю половину особи.
4
Укладання чубчика - просте заняття, і у вас не викличе труднощів необхідність постійно підтримувати її правильну форму. Якщо ваше волосся мають схильність завиватися від вологості, укладайте чубок з використанням спеціальних випрямляючих спреїв і бальзамів.
5
Сушіть чубок, розчісуючи її щіткою і зачісуючи набік просушуйте гарячим повітрям, утримуючи потрібну форму. Після закінчення сушки обдуйте чубок холодним повітрям з фена, щоб зафіксувати її.
6
Якщо у вас зовсім неслухняне волосся, ви можете звернутися до професіоналів, щоб виконати хімічна випрямлення волосся, або скористатися більш щадним, але і менш довготривалим методом - випрямити чубок праскою. Фантазуйте і експериментуйте з формою чубчика, створюйте нові образи, і ваша зовнішність завжди буде предметом захоплення оточуючих.