Як видаляти вушні пробки. Як правильно удапітьть вушні пробки.

Напевно, кожного з нас мама в дитинстві вчила видаляти з вушного каналу сірку. Залежно від знання особливостей анатомії вуха, ми використовували куточок рушники, сірник, обмотану ваткою та інші підручні предмети, не підозрюючи про те, що наносимо собі більше шкоди, ніж користі. Саме регулярна «чистка» вушного каналу за допомогою ватних паличок та інших пристроїв і призводить до утворення сірчаних пробок.
Інструкція
1
Насправді, природний механізм виділення в вушної канал сірчаних і сальних залоз не потребує «механічної» допомоги. Вушна сірка, службовка для змащення і захисту від пилу слухового апарату, постійно оновлюється, виходячи разом з пилом і частинками епітелію на вушну раковину (де її і слід видаляти вологою тканиною або серветкою). Якщо ж ми намагаємося «допомогти» природному механізму, ми мимоволі зскрібає омертвілу шкіру зі стінок вушного каналу. Саме епітелій, посилено змішуючись із сіркою протягом довгого часу, і призводить до утворення сірчаних пробок.Что слід робити, якщо сірчана пробка вже з'явилася, і утрудняє слух? Способів кілька, і кожен має свої переваги.
2
Профессіональний.Конечно, найпростішим і безпечним способом видаляти вушні пробки є візит до лікаря. Спеціаліст позбавить вас від проблеми значно ефективніше і швидше, ніж ви зробите це самі.
3
Закапування спеціальними засобами або перекисом водню. Досить простий спосіб - ви можете використовувати його без будь-яких спеціальних навичок. За допомогою піпетки по черзі закопуйте в кожне вухо перекис водню, або спеціальний засіб (наприклад, А-Церумен), видаляючи утворювала піну. Процедуру слід повторювати протягом 6-8 днів, двічі, вранці і ввечері.
4
Прогреваніе.Удалять сірчані пробки прогреванием слід за допомогою грілки або гарячого компресу. Під впливом тепла пробка буде розм'якшуватися, і виходити з вушного каналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1RfICHi8GuM