Як зменшити дозвіл в грі. Як зменшити настройки в іграх.

Якщо в грі встановлено занадто високе дозвіл, ви завжди можете зменшити його, налаштувавши найбільш оптимальним для себе чином. Подібні настройки можна виконати в основному меню гри. Варто зауважити, що всі дії по зміні дозволу виконуються декількома кліками мишки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
В першу чергу слід згадати про такий спосіб зменшення дозволу ігри, як зміна відповідних настройки при її встановленні. Варто відзначити, що подібна можливість реалізована далеко не в кожній грі , найчастіше вона зустрічається в новинках. Щоб задати потрібне для вас дозвіл ігри на стадії її установки, вам потрібно виконати декілька простих операцій.
2
Вставте диск в дисковод. Після того як на робочому столі буде запущено діалогове вікно інсталятора програми, натисніть на кнопку "Встановити". На наступній стадії вам потрібно вибрати шлях установки гри і натиснути кнопку «Далі». Перед вами відкриється вікно, де буде запропоновано задати детально визначений дозвіл гри. Залежно від вашого монітора (стандартний 4: 3, або ж широкоформатний 16: 9), на дисплеї відобразиться конкретне меню, де ви зможете задати необхідні настройки. Після цього продовжиться установка гри. При подальшому запуску гра буде відображатися в заданому під час установки дозволі, яке завжди можна змінити в опціях.
3
Зменшення дозволу ігри через її основне меню: після того як ви запустите гру, перейдіть в розділ "Опції". В даному розділі вам потрібно зайти в підрозділ «Налаштування відео». Серед інших параметрів, тут ви зможете побачити пункт «Дозвіл гри». Задайте потрібні для вас налаштування і натисніть кнопку «Застосувати». Гра буде перезапущено із заданими параметрами. Деякі комп'ютерні ігри можуть не вимагати перезапуску. Нові параметри набирають чинності відразу ж після зміни старих налаштувань.