Як зшити спортивні штани.

Якщо вашій дитині терміново знадобилися спортивні штани , не поспішайте бігти в магазин і шукати підходящу модель - якщо у вас є швейна машинка і невеликі відрізи підходящої тканини, спробуйте зшити брюки для хлопчика самостійно. Це заощадить ваш час, гроші, а крім того, процес рукоділля доставить чимало задоволення і вам, і вашому малюкові. Для викроювання і пошиття штанів вам будуть потрібні старі штани дитини, а також міцні нитки, декоративні аплікації, широка гумка і щільна тканина.
Інструкція
1
Розкладіть на тканини старі спортивні штани дитини і обрисуйте їх контури, додаючи по 1,5-2 см на припуски. Розкроїте тканину і виріжте по дві деталі кожної штанини, а потім викроїте і виріжте кишені.
2
Вирізавши кишені, загніть всередину краю-припуски і заутюжьте їх. Верхній край кишені загніть трохи більше, ніж інші припуски.
3
Прострочіть верхній край кишень, а потім, зазначивши місце їх розташування на колошах, пришити їх подвійним рядком - спочатку прокладете основну строчку, а потім в міліметрі від неї - оздоблювальну. На кишені приклейте за допомогою праски термо-аплікації.
4
Прострочіть разом дві задні половинки брюк подвійним швом. Потім прострочіть разом дві передні половинки і вишийте на машинці лінію ширінки. Потім прошийте крокові і бічні шви, з'єднуючи обидві частини штанів - передню і задню.
5
Нижні краю штанин підігніть двічі і підшийте - спочатку прострочите одним рядком, а потім прокладете поруч другий рядок, паралельно першій. В якості пояса пришийте до верхнього краю штанів декоративну широку гумку, з'єднану в кільце.
6
Не забудьте обробити шви оверлоком або зигзагом, або обшийте їх вручну обметочний швом. Додатково прикрасьте штани контрастною рядком товстими нитками, пришийте об'ємні кишені, тасьму та декоративні застібки-фурнітуру.