Як шнурувати високі кросівки. Як шнурувати кросівки.

Шнуровка кросівок - це не тільки функціональний аксесуар, що дозволяє кроссовкам зручно сидіти на нозі, але і оригінальна прикраса, в яке шнурівка перетворюється, якщо зробити її оригінальною і незвичайною. Ви можете зашнурувати високі кросівки звичним і простим способом, перекрещивая шнурок, а можете залучити ще більше уваги до свого взуття, зробивши більш складну і вигадливу шнурівку.
Інструкція
1
Всі знають, як виконати стандартну зиґзаґоподібну шнурівку. Урізноманітнити її можна, зробивши таку ж шнурівку, але направляючи її зсередини назовні - стібки в такий шнурівці розташовані поперемінно над і під отворами.
2
Помістіть шнурів в нижні отвори і перехрестите їх, а потім пропустіть в отвори вище. Перехрестіть кінці з внутрішньої сторони кросівка, після чого виведіть назовні, перехрестивши зовні черевика. Повторюйте дії, поки не дійдете до верхніх отворів, і зав'яжіть шнурок.
3
Також існує незвичайна пряма шнурівка «драбинкою», звана також європейською. Черевики, зашнуровані таким способом, виглядають красиво і охайно. Пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть назовні з обох кінців.
4
Один з кінців шнурка виведіть навхрест через верхній отвір шнурівки, а потім другий кінець навхрест виведіть через отвір, протилежне попередньому, і що знаходиться вище нього. Продовжуйте шнурувати кросівки подібним чином, щоб з внутрішньої сторони черевика вийшов рівний зигзаг, а із зовнішнього - паралельні смуги.
5
Є метод, що дозволяє отримати пряму шнурівку з паралельними смугами, але без зигзага на звороті. Для цього пропустіть шнурок через нижні отвори і заведіть кінці всередину черевика. Правий кінець підніміть вгору на один отвір, зсередини виведіть через цей отвір, і проведіть справа наліво в сусіднє отвір, завівши кінець знову всередину черевика.
6
Другий кінець підніміть до отвору, що знаходиться вище наступного, і також, вивівши його назовні, заведіть в праве отвір. Такий спосіб шнурівки забезпечить вам акуратну модну шнурівку без діагональних допоміжних ліній.
7
Така шнурівка підійде тільки кроссовкам з парною кількістю отворів. Ви можете ще більше урізноманітнити таку пряму шнурівку, зав'язуючи вузол, а потім, заправляючи його всередину, щоб зовні кросівка не було помітно вузлів і бантиків.