Як підключити музичний центр до телевізора. подкюченіе музичного центру до тв.

Підключивши музичний центр до телевізору, ви досягнете не тільки підвищення гучності звуку, а й поліпшення його якості в цілому. Щоб виконати підключення, вам буде потрібно витратити пару хвилин свого часу на відповідні дії.
Вам знадобиться
  • Музичний центр, телевізор, перехідною шнур.
Інструкція
1
Знайомства з пристроями. Уважно оглянувши телевізор і музичний центр , ви помітите на них пару однакових роз'ємів. Дані роз'єми будуть ідентичні не тільки по типу, але і за їх забарвленні. Якщо говорити більш конкретно, то ці роз'єми передбачені для прийому і передачі звуку на інші пристрої. Саме вони вам і знадобляться. Перед тим, як ви почнете підключати музичний центр до телевізору, вам потрібно відвідати профільний магазин, де необхідно придбати «парний провід на аудіо» (даний провід називають по-різному, поясніть продавцеві, для чого він потрібен і вам нададуть потрібний товар).
2
Після того, як необхідний провід буде куплений, вам потрібно виконати наступні дії. Вставте один кінець дроту (два штекера) в червоний і білий роз'єм на телевізорі. Інший кінець вставте в червоний і білий роз'єм на музичному центр е.
3
Увімкніть музичний центр і телевізор. Звук не чути? Правильно, зараз ви нічого і не почуєте. Щоб почалася трансляція звуку з телевізора на музичний центр , вам потрібно переключити центр в режим відтворення «AUX». Як тільки ви це зробите, ви відразу ж почуєте з колонок звуковий сигнал, трансльований з телевізора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_lnnsTrGXEc