Як виправити свої дані.

Заповнивши в профілі користувача певну інформацію, ви завжди можете її редагувати, використовуючи для цього спеціально передбачені ресурси сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Ви не зможете редагувати дані свого профілю в тому випадку, якщо ви не авторизовані на сервісі. Беручи це до уваги, перше, що вам необхідно виконати - увійти на сайт, використовуючи ім'я користувача, а також пароль. Дана інформація вводиться в передбачене для цього поле, яке зазвичай розташоване у верхній частині сайту. Вписавши свій логін та код доступу в форми, натисніть кнопку «Авторизуватися» або «Увійти». Таким чином, ви станете авторизованим користувачем і отримаєте право редагування інформації вашого профілю.
2
Щоб виправити свої дані, вам потрібно опинитися у відповідному розділі сайту. Залежно від типу ресурсу, на якому ви зареєстровані, посилання, що дозволяє перейти до редагування даних, може виглядати по-різному: «Налаштування профілю», «Профіль користувача», «Мій кабінет», «Мій профіль» і т.д. Клікнувши по даному посиланню, ви опинитеся в особистому меню користувача, де зможете виправити певні дані.
3
Якщо вам необхідно виправити контактні дані, вам потрібно знайти в особистому кабінеті поля «ICQ» або «E-mail». Якщо ви бажаєте призначити новий пароль для входу в обліковий запис, тоді вам потрібно скористатися посиланням для зміни пароля. В особистому кабінеті ви знайдете всю необхідну інформацію для того, щоб змінити певні дані. У кожному разі, зрозумілий інтерфейс дасть вам зрозуміти, що необхідно робити.
Брики портативних ігрових приставок PSP бувають трьох різних видів. Залежно від того, який саме у вашому випадку тип поломки, ви можете вибрати варіант самостійного відновлення консолі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - додатковий оригінальний акумулятор;
  • - карта для перепрошивки.
Інструкція
1
Визначте характер несправності Sony PlayStation Portable. Згадайте, які останні зміни ви вносили в конфігурацію програмного забезпечення даного пристрою - прошивки, копіювання ігор, установка кастомних тим у внутрішній модуль пам'яті, підключення внутрішньої пам'яті пристрою до комп'ютера при сполученні за допомогою USB-кабелю, ігрові помилки.
2
Також згадайте, не випадав Чи акумулятор з відсіку при перепрошивке PlayStation Portable. Все це і багато інших дій могли привести до появи брика. У випадках, коли у вас звичайна віртуальна поломка пристрою (пов'язана з внесенням змін до модуль пам'яті flash 1), виконайте перезапуск приставки.
3
У разі появи статичного брика, пов'язаного із змінами в flash 0 або flash 2, виконайте заміну системних файлів шляхом перепрошивки пристрою. Для цього знайдіть підходящу вашої моделі приставки програму перепрошивки і запишіть її на флеш-карту підтримуваного обсягу.
4
Також заздалегідь придбайте оригінальний акумулятор для цілей перепрошивки пристрою. Після виконання даної операції брик повинен бути виправлений. Якщо у вас моделі PSP 3000 або PSP200x Slim з материнською платою TA88v3 в конфігурації, тут ви не зможете виправити такий вид брика.
5
Зверніть увагу, що брик, отриманий шляхом механічної дії на портативну ігрову приставку, не піддається ремонту. Він також може виникнути і через коротких замикань внутрішніх пристроїв, тому якщо ваша консоль на гарантії, віднесіть її для перевірки з'ясування причин на експертизу, щоб встановити вашу вину або вину виробника.
6
При виникненні статичного брика скористайтеся послугами сервісних центрів, оскільки самостійне його виправлення може нашкодити системі ще більше.
Корисна порада
Чи не перепрошивати консолі без оригінального акумулятора і не допускайте його випадання при перепрошивке.