Як вибирати зарядний пристрій для акумулятора.

Якщо візуально зарядний пристрій підходить для вашого телефону, це зовсім не означає, що воно підійде до нього в кінцевому підсумку. При покупці зарядки на телефон, вам слід знати деякі правила вибору, які дозволять підібрати пристрій з першого разу.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Перше, що хочеться відзначити - ніколи не ходіть в магазин за зарядним пристрій м, не прихопивши з собою свій стільниковий телефон. Навіть якщо ви знаєте його модель і купите відповідну їй зарядку, ви можете знову повернутися в салон для її подальшого обміну. Беручи це до уваги, збираючись за зарядним пристрій м, не забудьте взяти з собою мобільник.
2
Зарядку можна купити в першому зустрічному салоні стільникового зв'язку. Зверніться до продавця-консультанта і попросіть його надати вам зарядку для вашої моделі. Перед тим, як ви розплатитеся за покупку, попросіть включити зарядник в мережу і протестувати її працездатність. Якщо протягом хвилини процес зарядки нічого очікувати перерваний, можете без побоювання купувати дане пристрій .
3
До чого дроти? Якщо у вас кілька телефонів, і всі вони потребують зарядному пристрої, то замість декількох зарядников ви можете придбати одне універсальне пристосування, яке часто називають жабою. Даний прилад включається в розетку і може зарядити абсолютно кожен тип акумуляторної батареї для стільникового телефону. Більш того, замість восьми годин стандартної підзарядки, батарея отримає повний заряд вже через 20-30 хвилин з моменту включення пристрою в мережу. Жабу ви також можете купити в будь-якому магазині, що спеціалізується на продажу мобільних аксесуарів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UkM6rfBI3rk