Як передати icq іншому користувачеві.

Незважаючи на те, що правила користування програмою ICQ забороняють передачу аккаунта іншій особі, подібна практика досить часто зустрічається в інтернеті. Щоб передати icq іншому користувачеві , вам потрібно виконати певні дії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, дані доступу до icq і пошті, на яку вона зареєстрована.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили продати, або ж передати раніше зареєстрований вами аккаунт в ICQ, ви можете зробити це одним єдиним способом. Так як подібні дії забороняються правилами системи, відразу хочеться попередити, що вам ні в якому разі не слід звертатися в службу підтримки ICQ з метою її повідомлення про передачу аккаунта. Якщо ви зробите це, обліковий запис, яку ви передали іншому користувачеві , буде заблокована. Виходячи з цього, все потрібно робити без зайвого шуму.
2
Якщо передача не переслідує інтересу в комерційній вигоді (тобто, ви безоплатно передаєте аккаунт в користування), вам достатньо вказати одержувачу номер аськи і пароль для входу в користувальницький інтерфейс. Отримавши ці дані, користувач зможе увійти в програму і встановити новий пароль. Варто зауважити, що ви завжди можете відновити доступ до icq, скинувши пароль. Для цього потрібно зробити відповідний запит при спробі авторизації. Якщо ж ви продаєте свій аккаунт, процедура передачі буде виглядати дещо іншим чином.
3
Крім того, що ви повинні будете надати одержувачу номер аськи і пароль для входу в обліковий запис, ви також повинні передати аналогічні дані для входу в електронну пошту, на яку був зареєстрований аккаунт icq. В такому випадку ви вже не зможете відновити доступ до облікового запису, гарантуючи одержувачу тим самим його повноправне володіння членством.