Як збільшити час очікування.

Іноді доводиться використовувати не дуже хороші або низькошвидкісні за визначенням (GPRS) лінії зв'язку для з'єднання з інтернетом. Тоді стає актуальною боротьба з помилкою тайм-ауту, виникаючої, коли браузер не може дочекатися відповіді від сервера.
Інструкція
1
Оглядач Internet Explorer може читати установку, задающую час очікування відповіді на посланий запит, з відповідної змінної в системному реєстрі Windows. Значить метою ваших дій має стати створення в реєстрі потрібної змінної і завдання їй прийнятного значення часу очікування тайм-аута.Первим кроком буде запуск редактора реєстру. Це можна зробити, знайшовши в папці, в якій встановлена ОС, файл з ім'ям regedit.exe і запустивши його. А можна використовувати діалог запуску програм - відкрийте його натисканням клавіш CTRL + R. Потім наберіть (або скопіюйте і вставте) "regedit" (без лапок) і натисніть Enter або кнопку «OK».
2
Тепер створіть копію поточного стану реєстру - це обов'язкова операція перед початком будь-яких маніпуляцій з системним реєстром. Для цього в розділі «Файл» меню редактора виберіть пункт «Експорт» і збережіть дублікат в файл з поточною датою в назві. Його ви зможете використовувати для відновлення (пункт меню «Імпорт») працездатності системи, якщо в процесі редагування реєстру відбудеться щось непередбачене.
3
Потім у лівій панелі редактора послідовно перейдіть по дереву гілок реєстру HKEY_CURRENT_USER => Software => Microsoft => Windows => Current Version => Internet Settings.
4
У ключі Internet Settings вам потрібно створити параметр типу DWORD з ім'ям ReceiveTimeout. Значення цього параметра і буде максимальним часом очікування відповіді від сервера для браузера. Воно має бути задане в мілісекундах. Наприклад, 15 хвилин = 15 * 60 * 1000 = 900000 мілісекунд.
5
Щоб зроблені зміни стали відомі відповідним службам операційної системи треба перезавантажити комп'ютер.
6
У браузері Mozilla Firefox є власна установка часу очікування відповіді. Для її зміни треба запустити редактор конфігурації браузера - наберіть в адресному рядку "about: config" (без лапок) і натисніть Enter.
7
Потім в рядку «Фільтр» наберіть timeout і в списку відфільтрованих параметрів виберіть network.http.keep-alive.timeout. Цей параметр задає максимальне час очікування відповіді в секундах. Клікнувши його подвійним клацанням ви зможете змінити установку.