Як дізнатися, Яке залізо у мого комп'ютера. Як повірити Яке залізо на пк.

Дізнатися версію комп'ютерного заліза сьогодні можна багатьма способами, найбільш популярні з яких - перегляд відомостей в меню, а також перегляд відомостей, відображених на самих комплектуючих.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Щоб ви змогли отримати інформацію про встановлений на ваш комп'ютер залозі, вам потрібно відкрити папку «Мій комп'ютер». Опинившись в даному розділі, виконайте наступні дії.
2
У лівій частині вікна виберіть розділ «Перегляд відомостей про систему». На робочому столі з'явиться меню, що містить в собі безліч вкладок. Серед цих вкладок вам потрібно вибрати пункт «Обладнання». У новій вкладці клікніть по кнопці «Диспетчер пристроїв» і дочекайтеся відкриття нового вікна. У вікні, ви зможете отримати всі необхідні для вас відомості про встановлений залозі, а також інших системних модулях, підключених і встановлених на ПК.
3
Якщо не брати до уваги вищевикладений спосіб перевірки комп'ютерного заліза, ви можете отримати цікаву інформацію в такий спосіб. Завершіть роботу комп'ютера через меню «Пуск», після чого, відключіть його від розетки. Далі вам потрібно розібрати корпус ПК, знявши з системного блоку бічні кришки. Тут ви побачите підключене до материнської плати обладнання.
4
На кожному підключеному пристрої ви зможете знайти наклейку, яка буде говорити про його моделі, версії, а також походження. Спосіб не найпростіший, однак, він найбільш дієвий.