Як вшити джинси-кльош. Як джинси кльош вшити в вузькі.

Мода багатолика, а її настрій мінливе. З урахуванням цього, джинси- кльош представляються більш цікавим варіантом, ніж прямі або завужені джинси. З кльош їй завжди можна отримати останні два варіанти. З останніх двох кльош і не отримаєш.
Вам знадобиться
  • 1) кравецькі голочки
  • 2) Кравецькі крейда або мило
  • 3) Нитки і голка
  • 4) Лінійка
  • 5 ) Швейна машинка
Інструкція
1
джинси- кльош - це те ж саме, що і брюки- кльош, тільки виконані з джинси або джинсової тканини. Слово «кльош» означає кльош ение, розширення з довжиною. Воно буває різним, залежно від того, куди подме вітер модних тенденцій. Різні варіації дозволяють створювати різні силуети та обсяги вироби.
2
Розрізняють кльош від стегна, від середини стегна (між стегном і коліном), від коліна. Можуть бути варіації кльош а між стегном і коліном - не тільки від середини. Ширина вироби до низу може збільшуватися незначно - легкий кльош, або стати такою великою, що при ходьбі ви будете плутатися в колошах.
3
Приміряйте джинси. Дуже важливо подивитися через дзеркало, тому що зверху зовсім інший вигляд. Намітьте кравецькі шпильками (з вушками або кульками), звідки ви хочете вшити і скільки прибрати до низу. Булавочки заколюйте прямо на джинсах на лицьовій стороні. Якщо вам важко заколювати, попросіть когось, показуючи, на скільки треба заколоти. Заколювати потрібно одну штанину. Зазвичай від коліна до низу кльош ение йде на однакову відстань з обох сторін, інакше буде перекіс.
4
Обережно зніміть виріб, щоб не вколотися, і щоб не випали голочки, і виверніть його.
5
За допомогою мила або кравецької крейди позначте рисками місця проколу булавками. Витягніть шпильки. Розправте штанину, розклавши її на всю довжину на столі. Проведіть лінію за отриманими рискам. Пам'ятайте, лінія повинна бути рівна і красива. Тому деякі рисочки можуть вибиватися. Перевірте вийшло відстань по низу, яке ви зібралися прибрати. Воно не повинно сильно розрізнятися (як правило, 5-7 мм). Хоча можливі винятки. Наприклад, шлюб у виробі або така модель.
6
Тепер сумістите рівно дві брючини, перенесіть за допомогою голочок лінію на другу штанину, проколюючи їх наскрізь по лінії. Змітайте по отриманими лініях і приміряйте. Якщо необхідно, внесіть корективи і сточують.
7
Обріжте зайву тканину, обмітайте зріз і приутюжьте. Джинси готові!
Зверніть увагу
Сильно розкльошені брюки вшити до вузьких складніше. Зробіть це в кілька етапів. Спочатку трохи ушейте (на машинці). Зріжте зайвий припуск. Потім приміряйте і знову ушейте.
Корисна порада
1) На примірці зручніше кравецькі голочки з шишечками: їх простіше заколювати і витягувати, їх краще відно.2) Голочки заколюйте вниз вістрям. Так ви вбережете себе від уколів, коли будете знімати джінси.3) Не використовуйте для намелко ручку і олівець. Потрібно використовувати ті кошти, які відпираються.