Як прибрати обвислий живіт після пологів.

Крім всіляких очікуваних радостей, які пов'язані з появою на світ довгоочікуваного малюка, безпосередньо в після родовому періоді молоду матусю очікує і досить неприємний сюрприз, у вигляді казна-звідки що з'явився животика . З усім цим, найчастіше, змінюється талія, яка, як правило, стає вже далеко не тією, що була до вагітності
Інструкція
1
Абсолютно всі групи м'язів черевної області володіють звичаєм розтягуватися, яке закладено матінкою-природою. І хоча живіт вагітної жінки здається протягом всієї вагітності досить пружним, але деяка жировий прошарок все одно має місце бути, і це просто необхідно. Адже вона виконує ряд певних захисних функцій, і крім цього несе в собі деякий стратегічний запас так необхідних для мами та її малюка поживних речовин. Як же можна прибрати обвислий живіт?
2
Чарівний малюк народився на світ. Але невеликі проблеми в тій чи іншій мірі цілком можуть залишитися, адже будь-який організм суто індивідуальний. Що залишився після виношування немовляти животик прибрати тільки за допомогою правильного харчування задача практично неможлива. Без застосування деяких фізичних зусиль над розтягнутими м'язами живота тут абсолютно не обійтися.
3
Низький тонус даних м'язів, як правило, й призводить до появи ефекту обвислого живота. Підвищити їх тонус цілком реально і досягти цього можна доклавши трохи зусиль і наполегливості в регулярному виконанні спеціальних фізичних вправ розроблених саме для черевних м'язів.
4
Основними правилами абсолютно для всіх застосовуваних на практиці методик можна з упевненістю вважати наступні: 1. Робота, виконувана тільки ногами, коли все тулуб знаходиться строго нерухомо. Дані вправи значно підвищують тонус всіх груп м'язів нижньої частини живота. 2. Робота тільки тулуба, коли ноги знаходяться строго нерухомо. Таким чином, цілком можна зміцнити абсолютно всі м'язи черевного преса розташовані у верхньому відділі живота. 3. Потім робота і всім тулубом і крім цього ще й одночасно ногами. Дана вправа направлено на роботу всіх черевних м'язів. Перехресна робота одночасно тулубом і при цьому ногами призводить до достатньої навантаженні саме на косі м'язи живота, які і формують бічні стінки черевної порожнини, тобто вони відповідають за талію.
5
Зазвичай, лікарі не дозволяють серйозні фізичні навантаження на м'язи черевного преса раніше, ніж через шість місяців після моменту пологів.
6
І в цей період досить дієвим може виявитися вправа, яка не вимагає застосування досить великих зусиль, припустимо, періодично, а потім і регулярно втягувати в себе живіт, тобто тримати черевні м'язи в напрузі. Ця вправа цілком можна виконувати в абсолютно будь-який час дня і в зовсім будь-якому місці.
7
Відновлення обвислого живота після народження дитини, застосовуючи виключно бандаж, як радять деякі знавці, теж не є реальним. Бандаж гарний тільки лише на перших порах і то тільки, як допомога обвислим м'язам черевного преса. Він допомагає підтримувати м'язи в правильному положенні, поки вони дуже слабкі.
8
Надзвичайно добре себе зарекомендував (в процесі відновлення м'язів живота в після родовому періоді) масаж.
9
Різноманітні водні процедури так само можуть принести значну користь. Наприклад, контрастний душ дуже доречний в даному випадку. Те ж саме можна сказати й про душу Шарко.
10
Усі дані процедури при регулярному їх виконанні допоможуть повернути відмінний підтягнутий живіт. Зрозуміло, відбудеться це не пару днів і навіть не за місяць. У будь-якому випадку необхідно запастися терпінням приблизно на шість місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9rfWEEQatv4