Як зав'язати бант на голові. Як красиво зав'язати бант зі стрічки.

Пишні банти в косичках або на хвостиках дівчаток будь-якого віку завжди викликали розчулення у оточуючих. Існує ціла «наука» зав'язування бантів різної фактури, довжини і забарвлення. Це можуть бути вузькі атласні стрічки і широкі капронові бантики, зібрана з одного боку органза, обмітали волосінню і гофровані банти , а тому для кожного типу бантів потрібно зуміти пристосуватися їх зав'язувати. Як же швидко і майстерно зав'язати бант на голові так, щоб процедура не перетворилася на тортури, причому для обох учасників - того, кому зав'язують і того, хто намагається оволодіти даними мистецтвом.
Вам знадобиться
  • Бант будь фактури - атласний, капронову гладкий або гофрований.
Інструкція
1
Звичайний бант. Для цих цілей найкраще підходять гладкі капронові банти . Спочатку хвіст або кіску бажано зафіксувати гумкою для волосся, але не дуже тугий, так як це може спровокувати випадання волосся. Зав'язати вузол банта так, щоб праворуч довжина банта становила 3,5 частини, а зліва 1,5. Скласти правий край банта в 3,5 рази, зав'язати його короткою стороною і розправити. Вийде пишний бант, причому з відрізка тканини невеликої довжини.
2
Гофрований бант. Він добре фіксується в області вузла, а тому саме цей спосіб для нього підходить найбільш оптимально. Потрібно зав'язати бант на голові рівно посередині один раз, при цьому сильно затягнути, потім залишилися кінці зав'язати другий раз і також затягнути. При цьому потрібно стежити, щоб не розв'язався або не послабити перший вузол, який потрібно ще раз підтягти. Краю розправити, в результаті чого вийде гарний зовнішній вигляд банта.
3
Зібраний бант. Як гладкий, так і гофрований бант можна зібрати по всій довжині на міцну нитку, затягнути і пришити до відповідної за кольором волосся гумці. В цьому випадку вийдуть готові банти на гумці, з якими догляд за волоссям істотно полегшується.
4
Зібраний бант з волосінню. Дивовижно виглядають банти такого роду, які самі по собі дуже об'ємні і красиві. Для цього необхідно взяти тканину, з якої викроїти стрічку необхідної ширини по діагоналі, обмітати зигзагом, вставивши в край лісочку. Протилежний край зібрати на нитки вручну або на машинці, пришити до гумки. Вийдуть дуже пишні готові банти . Також край можна обметувати люрексом, що додатково додасть Бантам «золотий» або «срібний» блиск.
5
Атласні стрічки. Стрічки такий фактури дуже погано тримають подвійні вузли, а тому для них допустимі тільки одинарні. Оригінально виглядають стрічки, зав'язані на двох хвостиках, причому неважливо на якій висоті. Кінці стрічок повинні бути дуже довгими і при цьому вільно звисати. Допустимо зав'язувати стрічки з двох сторін, різні за кольором. Дуже цікавим є рішення, коли поєднуються дві гармоніюють за кольором стрічки, різні за фактурою (капрон і атлас) або стрічки з одного матеріалу, але різні за шириною.
Корисна порада
Не використовуйте тугу гумку або занадто туге затягування банта, так як це може привести до пошкодження волосяних цибулин і випадання волосся.