Як провести канікули вдома.

Ось і настали довгоочікувані канікули . Головне питання на порядку денному - де провести заслужений відпочинок. Якщо не вдається виїхати з міста і перед очима маячить перспектива проведення канікул будинку, то це зовсім не причина сумувати й тужити. Адже і будинку можна провести канікули весело і цікаво, головне знати як.
Вам знадобиться
  • бадмінтон, улюблені книги, велосипед
Інструкція
1
В сонячний теплий день не слід сидіти будинку. Потрібно зібрати невелику пляжну сумку, покласти в неї бутерброди, улюблену книжку, ковдру і сміливо попрямувати в найближчий сквер. Якщо недалеко від будинку розташовується ставок, лісова галявина або озеро, то слід вибрати напрямок в цю сторону, на місці прибуття розгорнути на травичці ковдру і до обіду засмагати під променями сонця, тримаючи в руках захоплюючий детектив або слухаючи музичний плеєр. Міський загар тримається довше, ніж курортний.
2
У рідному місті неодмінно є маса культурних місць, на відвідування яких не було завчасно. Багато цікавого і пізнавального можна почути і побачити в музеях, на виставках або в галереях. Уславитися серед однолітків всезнаючим генієм може не кожен, а вам надається такий шанс.
3
Розваги, веселі ігри можна придумати самим. Сходити в театр, цирк або відвідати парк атракціонів не завжди можливо. Тоді організацію дозвілля потрібно брати в свої руки. Взяти ракетки бадмінтону з воланом, сісти на велосипед і знову ж виїхати в найближчий парк. У парку знайдіть нудьгуючого ровесника і запропонуйте йому скласти компанію для гри. Варіанти негативної відповіді в цьому випадку зведені до мінімуму.
4
Період канікул сприяє навчанню новим навичкам, як, наприклад, освоєння кулінарної майстерності. Здивувати близьких кулінарним шедевром не просто. Канікули дарують вільний час, який потрібно проводити з користю. Уміння смачно готувати буде оцінено по достоїнству, а ваш будинок наповниться гостями, передчувають щось смачненьке.