Як провести цікаво весілля.

Вгадати поцілунок своєї нареченої на плакаті під час викупу, покласти квіти до вічного вогню, покататися по місту, голосно сигналячи, вирішити, хто буде господарем в будинку за допомогою короваю та провести вечір під крики «Гірко!» І спостерігаючи за тим, як гості беруть участь в досить вульгарних заїжджених конкурсах - все це робить весілля незабутньою подією для майбутнього подружжя і гостей. Але є й інші способи, за допомогою яких ви зможете зробити звичайну весілля весіллям своєї мрії.
Вам знадобиться
  • Гроші, послуги святкового агентства, квитки в подорож.
Інструкція
1
Визначте стиль вашого весілля. Що це буде - стилізована вечірка кшталт «Стиляги», «Гангстери» і тому подібного або ж просто в кожній деталі свята буде читатися один або кілька певних кольорів. Після того як вибір буде зроблений, необхідно визначитися з форматом дня.
2
Вибрати є з чого - визначтеся, чого ви чекаєте від весілля. Ви можете покликати всіх друзів і знайомих або ж тільки найближчих людей, можна танцювати до ночі або виїхати у весільній сукні в подорож в день торжества. Варто подумати про те, де спланувати вашу майбутню весілля .
3
Зверніться в весільне агентство і дізнайтеся про послуги надання послуги «виїзна реєстрація». За вашим бажанням співробітники агентства організують вам розпис не в банальному РАГСі, а в будь-якому місці. Це може бути ваше пам'ятне місце або просто красива галявина з видом на річку або море. Не забудьте замовити на цей день модного, креативного фотографа для незвичайних фотографій на пам'ять.
4
Заздалегідь купите квитки у весільну подорож, зберіть речі і складіть валізи в багажник машини, на якій будете пересуватися в день весілля. На місці вашої реєстрації організуйте фуршет (зазвичай це входить в послуги, що надаються агентством). Можна запросити ведучого (а не тамаду) на пару годин і шаржиста, який зробить на пам'ять вашим гостям забавні портрети на згадку про цей день.
5
Після реєстрації відсвяткуйте з друзями на свіжому повітрі ваше об'єднання в сім'ю. Тут же в рамках міні-програми від ведучого можна кинути букет і підв'язку. Так промчить час, а вам вже пора і в медовий місяць. З компанією друзів вирушайте в аеропорт, діставайте з багажника валізу і ось ви вже летите в своє перше сімейне подорож!
Корисна порада
Якщо друзі не бажають так швидко закінчувати ваш день (а ви зрозумієте це, коли будете вручати запрошення), можете замовити для них кафе чи бар на вечір, нехай святкують ваш день, ні в чому собі не відмовляючи; Не забудьте підібрати вбрання, відповідні формату вашого свята. Білу пишну сукню і чорний костюм - вже необов'язковий варіант, спробуйте що-небудь нове.
Щороку сімейного життя накладає відбиток на взаємини двох людей. Часто трапляється так, що вчорашні закохані стають чужими. Чоловік весь свій час присвячує роботі, щоб сховатися від проблем, більше проводить часу з друзями. А жінка тоне в побутових турботах, стежить за дітьми і, на жаль, забуває про себе. Але є день, який здатний струснути сімейну пару, - річниця весілля, і саме це свято може повернути парі колишню ніжність і освіжити почуття.
Інструкція
1
Все більше пар в річницю весілля знову відвідують ЗАГСи, як би заново укладаючи шлюб. Але якщо вам хочеться виділитися, проведіть цей пам'ятний весільний день старовинний російський весільний обряд. Зараз дуже багато фольклорних колективів, які допоможуть вам в цьому, виконають красиві пісні, які допомагають передати атмосферу тих років. Цікаво та незабутньо. Та й старше покоління, яке ви, можливо, запросіть на річницю, буде приємно здивоване яка відбувається церемонією.
2
Якщо ви одружилися в грудні, в передноворічні дні, прекрасним символом сімейного щастя на довгі роки стануть ялинкові кульки, виготовлені своїми руками. Ви можете взяти вже готові кулі, прикрасити їх серцями або вашими іменами, нанести на кожну кульку слово, що характеризує щороку вашого спільного життя, визнання в любові один одному. Такі оригінальні кульки прослужать вам не один рік, а ви можете зробити цей спосіб сімейною традицією, додаючи щороку новий куля з новими словами чи побажаннями.
3
Влаштуйте танцювальну річницю. Заздалегідь візьміть у професійного хореографа кілька уроків танців, і на вечорі здивуєте гостей вашої «імпровізацією» під заздалегідь підібрану музику. Тільки не оголошуйте гостям, що ви зараз будете танцювати, нехай це буде схоже на якийсь міні-флеш-моб. І тоді здивування та захоплення гостей не буде меж.
4
Кожному році спільного життя відповідає свою назву: дерев'яне весілля, рубінова, паперова. Використовуйте це і в тематиці вечора. Наприклад, дерев'яне весілля влаштуйте в дерев'яному будиночку-кафе, і чарки-чарки теж нехай будуть дерев'яними. На рожеве весілля нехай запрошенням для гостей стане рожева річ в їх гардеробі, а на рубінову накрийте стіл червоною скатертиною і подайте червоне вино.
5
Якщо ж ви хочете провести цей день тільки вдвох, повечеряти разом у тихій домашній обстановці, і тут можна внести елемент розмаїтості. Наприклад, здивуєте свою половинку мексиканською кухнею, а фоном нехай звучить романтична музика з популярних серіалів. Або французький вечір, з галантними манерами, хорошим вином і переглядом класичного французького кіно. І тоді ви знову відчуєте тепло і ніжність один до дугу.