Як зшити конверт.

Конверт з тканини не приймуть на пошті, зате він набагато більш міцний і прослужить набагато довше. Він може послужити оригінальною упаковкою для подарунка або повноцінним подарунком, особливо якщо прикрасити його вишивкою і аплікацією.
Вам знадобиться
  • Квадратний відріз тканини зі стороною 102 см.;
  • Широка атласна стрічка;
  • Косая бейка в тон стрічці.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз передньої і задньої частини конверта. Ретельно продумайте малюнок вишивки, якщо вона буде, або аплікації. Заздалегідь розпишіть всі елементи в натуральну величину (конверт буде 50 * 50 см.), Приготуйте схеми і матеріали вишивки та аплікації.
2
Підігніть по 1 см. З кожної сторони тканини і прострочіть, щоб тканина не розпускали. Тепер строго посередині кожного боку зробіть позначку-точку. З'єднайте точки на суміжних сторонах, щоб вийшов вписаний ромб.
3
Прикрасьте тканину з лицьового боку. Пришийте деталі аплікації, вишийте візерунки, прикріпіть декоративні елементи.
4
Поєднайте три трикутника строго по центру конверта - нижній і два бокових. Приколіть відрізи атласної стрічки по лініях суміщення.
5
Пристрочите стрічку до трикутниками так, щоб не захопити дно (ефективно це зробити вручну, коли ви можете контролювати свою роботу).
6
Обшийте краю верхнього трикутника косою Бейко в тон стрічці.
7
Відміряйте ще один відріз косою бейки. Його довжина буде вчетверо більше сторони квадрата. Приколіть її до боків конверта так, щоб краї відрізу збігалися з дном конверта. Повинна вийти своєрідна ручка.
8
Пристрочите косу бейку до боків. В конверт можна покласти листівку, купюру, диск, інший плоский предмет.