Як притягувати до себе щастя.

Щасливого людини можна дізнатися по очах. Його очі світяться, немов маленькі іскорки, він сповнений енергії і заряджає позитивним настроєм оточуючих. Щасливим може бути кожен, треба тільки притягнути до собі цей стан, навчитися це робити.
Інструкція
1
Наше підсвідомість влаштовано таким чином, що запам'ятовує найбільше негативні моменти життя, такі як невдалі угоди, розрив відносин або пережитий страх. Звідси виникає невпевненість і сумніви, що негативний досвід зможе повторитися. А треба врахувати, що таке поняття як щастя, не притягується до людей з негативними думками. Дійсно, навіщо людині бути щасливим, якщо він на це не налаштований і легко зможе упустити свою удачу. Щоб цього не сталося, необхідно щодня виділяти по 10 хвилин для щасливих думок. Уявіть, що ви вже володієте тим, про що мрієте. Переживіть моменти захоплення, немов вже купили новенький автомобіль або зустріли свою другу половинку. Мрійте, коли поспішайте на роботу і коли лягаєте спати. Звідси і сни, надумані вами, стануть втілювати картинку щасливого життя, і в підсвідомості міцно засяде думка, що ви гідні бути щасливим. Після місяця таких вправ в реальному житті обов'язково відбудуться зміни в кращу сторону.
2
Якщо йде низка невдалих подій, то ні в якому разі не можна на них зациклюватися. Сталося - і ладно, зрештою, ми вчимося на помилках і будь-який досвід дуже важливий. Необхідно пережити ситуацію і її відпустити від себе. Так ви швидше притягатимете щастя, адже як говорить прислів'я - «після чорної смуги завжди наступає біла».
3
Для більш детального уявлення щасливого життя та її якнайшвидшого тяжіння можна намалювати картину, в якій слід відобразити свої мрії. Коли людина натхненно малює, його підсвідомість запам'ятовує моменти, асоціюються з радістю, удачею, передчуттям любові і нового етапу життя. Таким людина налаштується на світлу хвилю, і щастя до нього непомітно незабаром постукає.
Щастя хочуть усі. І неважливо, як представляє його собі кожен живе на Землі. Це можуть бути схожі бажання, а можуть і протилежні, ясно одне - якою б не бачилася птах щастя, зловити її або хоча б час від часу потримати в руках мріється всім. В нашому реальному житті існують певні прийоми, що допомагають цим мріям збутися. Вони доступні всім, варто лише озброїтися безроздільною вірою і величезним бажанням навчитися залучати до собі щастя.
Інструкція
1
Установка на позитив. Є класичний приклад протилежних поглядів в однаковій ситуації. Двоє людей дивилися крізь тюремні грати: один бачив бруд, іншої зірки. Вчіться помічати тільки «зірки» за будь-яких обставин, і дуже скоро зміни у вашому житті почнуть вас приємно дивувати. Китайський філософ Хун Цзичен говорив: «Вчися знаходити в житті радість - ось кращий спосіб привернути щастя».
2
Заміна мінуса плюсом. Як тільки ви опинилися в негативному полі (скандал, лайка, перепалка) або «застукали» себе в стані злості й роздратування, швидко здійсните ритуал, який психологи називають нейтралізацією. На його виконання потрібно не більше 3-х секунд. Різко вдихніть, зосереджуючи всю силу вдиху в зоні горла з характерним звуком, схожим на рохкання або хропіння. На видиху промовте кілька приголосних звуків підряд - своєрідну абревіатуру фрази, яку придумайте для такого випадку самі. Наприклад, деякі вимовляють «ПВБ», що означає «Йди геть, бовдуре», або «ПСП» - «Відчуваю себе прекрасно». Трошки смішний ритуал, але все пояснюється просто: на «Храпящим» вдиху Горлова чакра, що відповідає за емоції, починає вібрувати. Ця техніка виробляє очищення і зміни у вашому особистому просторі, а також навколо вас. Тобто звільняються канали, по яких легко надходять позитивні емоції, предваряющие щастя. В оточенні людей дану техніку можна виконувати інтелігентно. Зробіть вигляд, що ви прочищаєте горло, злегка покашлюючи, а абревіатуру досить вимовити подумки, горлові зв'язки самі приймуть потрібне положення.
3
Гармонія і нескінченність. Дивовижна по ефективності техніка, виконувати яку слід на високій швидкості протягом 20-30 секунд (з закритими або відкритими очима, як вам зручніше). Сядьте зручніше, розслабтеся. Подумки уявіть перед собою прямо навпроти грудей світиться зсередини сріблясту об'ємну вісімку. Запустіть в неї потік світла і ганяйте цей сяючий згусток по вісімці зі зручною для вас швидкістю. Потім м'яко «відпустіть» вісімку в простір, уявляючи, як вона тане, віддаляючись від вас. Дана техніка гасить негатив навколо вас, «виліковує» будь-яку, навіть найважчу ситуацію. Добре проводити цю техніку перед сном, т.к. вона не повинна перериватися. Хоча, якщо ви впевнені, що доведете процес до кінця, можете робити це де завгодно, хоч у офісі, хоч в громадському транспорті.
4
Зміна мислення. Розмірковуючи про щастя, думайте не про майбутнє щастя, а про те, яке тут, зараз, поруч, в вас. Знаходьте його, множьте, радійте йому. Пам'ятаєте фразу «Щастя - це як здоров'я. Коли його не помічаєш, значить, воно є ». Тобто елементи щастя можна знайти і побачити завжди. Замініть вічне «буду» на «бути».
5
Щастя заразливо. Намагайтеся якомога частіше знаходитися серед людей, яких ви вважаєте щасливими і успішними. Непомітно спостерігайте за ними, переймайте манеру їхньої поведінки, намагайтеся дізнатися, що знаходиться в перших рядках їх системи цінностей. Просто спілкуйтеся з ними. І, навпаки, по можливості виключіть зі свого кола спілкування хронічних невдах, скигліїв і проблемних по життю людей.
Корисна порада
Ви можете не виконувати ці рекомендації, і тоді ваше життя буде йти своєю чергою, ні на мить не наближаючи вас до щастя. Але, як кажуть, якщо вам дуже сильно хочеться яблука, треба, як мінімум, встати з дивана і вийти в сад. Ось чому почати свій шлях до щастя можна з цих нескладних вправ і дій. Уже через день ви побачите результати. Головне - не зупинятися.