Як поставити яйце.

Одного разу якийсь моряк засумнівався в досягненнях великого Колумба, сказавши щось на кшталт: "Подумаєш, відкрив Америку! Що тут складного-то?". На що Колумб йому відповів: "Звичайно, нічого складного. Точно так само, як поставити яйце ". Моряк надовго задумався над задачкой, але поставити яйце йому так і не вдалося.
Інструкція
1
Яйце в його природних умовах поставити досить легко. Візьміть невеликий ящичок, постеліть в нього соломки, застроміть туди яйце , і воно з радістю прийме вертикальне положення.
2
Якщо ви завзятий городянин і звикли бачити яйця тільки в холодильнику і на полицях магазину, тоді насипте в глибоку тарілку який-небудь крупи (наприклад, рису, гречки, пшона). Поставте вертикально яйце в цю крупу і зафіксуйте.
3
Візьміть порожню пластикову пляшку, зніміть пробку. Гострий кінець яйця вставте в поглиблення горлечка. Вийде своєрідна піраміда, нагорі якої - вертикально стоїть яйце .
4
І, нарешті, найпростіший спосіб, яким скористався свого часу Колумб, щоб продемонструвати моряку свою кмітливість. Розбийте яйце з тупого кінця. Тільки врахуйте, що яйце має бути зварене круто. Поставте яйце тупим кінцем на стіл. Все геніальне просто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JGKXf1-uU7k