Як привчити кота до води.

Кішки ну дуже не люблять вологу, хоча далеко не все. Деякі купаються з великим задоволенням, і це не має генної схильності, а швидше за все є заслугою господаря, який дав зрозуміти пухнастиків, що митися - суцільне задоволення. Кот, не злякався першого знайомства з водою, буде сам проситися, періодично приходячи в ванну або навіть раковину.
Інструкція
1
Налийте теплої води в таз або ванну і додайте НЕ їдкий шампунь. Можете використовувати для миття котика спеціальний засіб або звичайний дитячий шампунь, який не подразнює слизову оболонку очей. Якщо в перше купання пухнастик випробує страх або печіння в очах, а також воду у вухах, то все, наступного разу він в воду ні ногою.
2
Перед зануренням в ванну покладіть в вушка кота ватяні кульки. Акуратно намочіть тварина, не забувайте ласкаво розмовляти і гладити. Якщо пухнастик покаже вам свої гострі кігтики, залишивши слід на вашій руці, не лайтеся. Намагайтеся поводитися максимально спокійно. Після основного миття обполосніть ретельно шерстку тваринного проточною водою. Витирайте кота м'яким і чистим рушником.
3
Якщо перший досвід водних процедур закінчився невдачею, і ви наспіх встигли змити піну з кота , не повторюйте спробу в перші ж дні. Деякі тварини наслідують своєму господареві, тому, коли ви відправляєтеся приймати ванну, не закривайте двері. Кота мають зацікавити бульбашки піни, а також він зрозуміє, що якщо господар миється, значить це зовсім не страшно.
4
Коту до воді потрібно звикати, повторюйте спроби помити тварину, але намагайтеся мінімально впливати на його психічне здоров'я. Якщо вихованець нестямно репетує і дряпається, а до цього випадку він ходив НЕ митий кілька років і нічого, значить нехай так і продовжує митися язичком. А ви іноді протирайте його вологою чистою ганчіркою проти шерсті.
Корисна порада
Миття кішок краще починати з раннього дитинства, так вони швидше звикнуть і почнуть отримувати справжню насолоду від водних процедур.