Як заощадити газ.

Природним газом опалюється все більшу кількість регіонів. Хоч газ і вважається самим недорогим видом палива, але якщо його не економити зовсім, то нагоряє пристойна сума, до того ж сім'ї доводиться оплачувати не тільки газові витрати, а й інші комунальні послуги. Для економії витрат на оплату газу можна використовувати кілька способів.
Інструкція
1
В першу чергу - це утеплення приміщення. Якщо цього не зробити, то заощадити навряд чи вдасться. Якщо ви живете в приватному будинку, найкращий вид утеплення вважається зовнішнє. Обтягніть стіни сохраняющими тепло матеріалами - теплоізоляція. Утепліть стелю і підвальне приміщення за допомогою цих же матеріалів.
2
Тим, хто проживає в багатоквартирному будинку зовнішнє утеплення виробляти не можна. Тому зробіть внутрішнє утеплення. Обтягніть стіни пароізоляційним матеріалом, на нього закріпіть теплоізоляційний і встановіть гіпсокартон.
3
Якщо додатково ретельно утеплити вікна, то на опаленні можна заощадити до 40-50%.
4
Встановіть на батареї теплоотражающие екрани. Це дозволить все тепло пускати на опалення будинку, а не стін.
5
Для регулювання температурного режиму в нічний час і під час вашої відсутності можна встановити спеціальну систему автоматики, яка самостійно буде регулювати температурний режим у вашій оселі.
6
Автоматичні регулятори представлені у продажу. Купувати прилад потрібно відповідає вашому газовому обладнанню.
7
Встановлювати самостійно будь-які доповнюють чи поліпшують конструкції строго заборонено. Цим можуть займатися тільки фахівці з газової служби, з якими у вас укладений договір на технічне обслуговування ваших газових установок.
8
Зателефонуйте в обслуговуючу організацію за вказаними в договорі телефонам і домовтеся з фахівцями про дату і час установки додаткових приладів для вашої газової системи.