Як регулювати гальма.

Ефективна робота гальмівної системи автомобіля забезпечує безпеку водіння. Гальма , що спрацювали неналежним чином або не спрацювали зовсім, стають причиною ДТП. Тому автовласники зобов'язані регулярно перевіряти гальмівну систему свого транспортного засобу. Негайно перевірте гальмівну систему, якщо: автомобіль при гальмуванні «відводить» в сторону, збільшився хід педалі гальма при сильному перегріві дисків коліс в процесі русі.
Інструкція
1
Зніміть і розберіть колісні гальмівні циліндри, попередньо знявши барабан, пружини і колодки. Для цього спочатку роз'єднаєте гнучкий шланг від головного циліндра передніх коліс або провід від гальмівного циліндра задніх коліс. Від'єднайте трубку від гальмівних циліндрів передніх коліс. Відвернувши кріплення колісних циліндрів від гальмівного диска, зніміть їх. Відкрийте ковпаки, що закривають циліндри, і вийміть пружини і поршні з компресорними манжетами. Промийте і огляньте всі деталі. Замініть зношені деталі новими.
2
Зніміть і розберіть головний гальмівний циліндр. Для цього дотримуйтесь наступні етапи: звільніть педаль гальма від оттяжной пружини і от'едініть від неї вилку штовхача. Потім скиньте захисний чохол, стяжні кільця і штовхач поршня. Від основного циліндра від'єднайте трубопровід.
3
Зніміть замкове кільце і вийміть наполегливу шайбу, поршень, ущільнювальну манжету, держатель, поворотну пружину і клапан в зборі.
4
Після розбирання промийте і огляньте деталі. Замініть зношені деталі новими. Зберіть їх в зворотному порядку. Врахуйте, що пропускний отвір головного гальмівного циліндра діаметром 0,7 мм не повинна перекривати гумова манжета. Перевірте це дротом діаметром 0,6 мм.
5
Замініть фрикційні накладки ручного гальма, якщо відстань від краю накладки до заклепок стало менше 0,5 мм. Простежте, щоб нові накладки щільно прилягали до колодки.