Як зменшити обсяг шлунка. Як зменшити шлунок природним шляхом.

Люди, які володіють великим обсягом шлунка , схильні великій мірі ожиріння з усіма витікаючими звідси наслідками (захворюваннями). При цьому не завжди зменшити обсяг шлунка можна тільки при хірургічному втручанні. Є кілька природних способів усунення даної проблеми.
Інструкція
1
Якщо ви хочете скоротити розміри шлунка , перше, на що потрібно звернути увагу - це обсяг споживаної їжі. Чим більше і частіше ви їсте, тим більше стає шлунок. Тому, якщо з часу прийому їжі не минуло й трьох годин, замість їжі краще випийте склянку води або чашку зеленого чаю.
2
Постарайтеся поступово зменшувати кількість їжі, яка споживається за один прийом. Нехай сніданок буде складатися не з першого, другого, чашки кави, жирної булочки, а з порції каші. Поступово шлунок буде підлаштовуватися під ту кількість їжі, яке в нього надходить. Стінки скорочуватимуться, зменшуючи і сам обсяг травного органу.
3
Коли шлунок скорочений, особливо ретельно стежите за розміром споживаних блюд. Не допускайте переїдання і не давайте себе спуску навіть при тривалих застіллях. Як тільки шлунок отримає більший обсяг їжі, він знову почне розтягуватися і перебудовуватися під нові обсяги.
4
Кушайте чайної ложкою, це дозволить краще пережовувати і перемелювати їжу. В рідкому стані їжі шлунок швидше переварить її, і вона не буде на тривалий час затримуватися в ньому, а значить і скорочення шлунка пройде швидко і без наслідків.
5
На завершення варто зазначити, що зменшити обсяг шлунка допомагає і культура харчування. Обідайте і снідайте на кухні, не вмикайте телевізор, комп'ютер або радіо, щоб не відволікатися від смакових відчуттів. Так ви зможете сконцентруватися на їжі, і будь-яке блюдо придбає новий смак, який ви напевно не відчували раніше. Отже, процес споживання їжі стане справжньою самоорганізаціей.Данние прості методи допоможуть природним шляхом скоротити габарити шлунка . Вони не мають негативних наслідків для здоров'я людини, а навпаки, допоможуть привести в порядок фігуру, удосконалювати власну силу волі і придбати цілеспрямованість і впевненість у собі.