Як підвищити рівень життя.

Вийшовши на вулицю, ми спостерігаємо безліч безпритульних дітей, наркоманів, алкоголіків, злочинців. Все це говорить про низький рівень життя народу. Відомо, що в розвинених країнах з більш високим рівнем життя обстановка виглядає краще. Як підвищити рівень життя людей, маючи те, що ми маємо зараз? Почати необхідно з себе.
Інструкція
1
Визначтеся зі своїми цілями. Зрозумійте, чого ви хочете добитися в своїй життя . Розставте пріоритети. Для цього проаналізуйте свою життєву ситуацію. Чи влаштовує вас ваше фінансове становище, чи подобається вам ваша робота, які ваші стосунки в родині, з друзями, колегами? В якій фізичній формі ви знаходитеся, чи відчуваєте ви психологічний комфорт? Чи влаштовує вас ваша навколишня обстановка? Що ви хотіли б змінити? Дайте відповідь для себе на всі ці питання і почніть думати, що можна зробити для поліпшення ситуації.
2
Складіть план реалізації ваших цілей. Якщо мета велика, розбийте її на кілька більш маленьких і легко здійсненних. Вказуйте терміни, в які ви хочете здійснити мету. Позначайте ресурси, необхідні для втілення мети в життя. Це можуть бути гроші, час, інформація, люди. Знайдіть способи добути необхідні вам ресурси. Розподіляйте ресурси по цілям згідно вашим пріоритетам.
3
Дійте, не сидіть на місці. У вас є план, який буде направляти вас. Обов'язково відзначайте кожне своє досягнення, хваліть себе. За невдачі звітують себе самі. Аналізуйте, що ви зробили не так, у чому ви помилилися. Невдачі повинні не збивати вас зі шляху, а підстьобувати і приносити вам безцінний досвід. Після кожної помилки подумайте, як уникнути її в майбутньому.
4
Допомагайте іншим людям. Дізнавайтеся у них, що їх турбує, чого вони хочуть досягти, які проблеми не дають їм спокійно спати по ночах. Так ви допоможете їм краще зрозуміти себе і станете для них цінним другом. Можливо, саме після бесіди з вами вони почнуть активно покращувати своє життя. Ланцюжок продовжиться, і в кінці кінців рівень життя людей стане трохи вище. Ви ж напевно чули про "ефект метелика"?
5
Будьте чесними, щирими та добрими. До вас потягнуться хороші люди. Прийшовши у ваше життя, вони неодмінно зроблять її краще. Коли покращиться ваше життя, ви будете випромінювати радість. Випромінюючи радість, ви перетворите світ навколо себе. Можливо, у когось стане тепліше на душі від простої вашої посмішки.
Корисна порада
Знайдіть однодумців, які поділяють ваші погляди. Разом вам буде легше рухатися до наміченої мети.