Як прибрати тріщину скла.

Буває так. Їдеш-їдеш, раптом на лобовому склі з'являється тріщина і починає розповзатися. І будь ти власником БМВ чи «дев'ятки», настрій, звичайно, зіпсовано. Та й зовнішній вигляд улюбленого авто теж.
Вам знадобиться
  • Для ремонту тріщини вам знадобляться набір борів і бормашинка, проколка, інжектор, розширювачі, ультрафіолетова лампа, серветки, поліроль, спеціальний полімер і багато-багато терпіння.
Інструкція
1
Важко сказати, через що частіше виникають тріщини. Це може бути удар камінця з-під коліс попереду машини. А, може бути, просто мошка, удар об лобове скло. Іноді, тріщини з'являються від різкого перепаду температур.
2
Обмовимося відразу. Прибрати тріщину скла можна лише в тому випадку, якщо лобове скло зроблене з багатошарового триплексу. Триплекс - це тришарове скло, що складається з полірованого скла і полімерної плівки.
3
Насамперед, заклейте свіжу тріщину скотчем, підклавши під неї папір. Від цього буде залежати результат вашої роботи. Тріщина не повинна забруднитися.
4
Доїхавши до гаража, очистіть лобове скло від забруднень, протріть його досуха.Далее ви повинні висвердлити поруч з тріщин не наскрізні отвори і обережно довести тріщину до них.
5
Потім акуратно залийте тріщину спеціальним полімером, прогрійте скло феном з внутрішньої сторони скла. Полімер видавлює з тріщини повітря, заміщає його і стає зі склом ніби єдиним целим.Просушіте полімеризованною тріщину ультрафіолетовою лампою. Це займе близько півгодини.
6
Гарненько відполіруйте скло поліролью.Етот метод хороший тим, що забиті таким чином тріщини стають ніби частиною полімерного покриття скла і не руйнуються при подальшому використанні автомобіля.
Корисна порада
Рекомендації з підбору автокосметики та полімеру для заливки тріщини ви завжди зможете отримати у продавців-консультантів в автомагазинах. Слідкуйте за терміном придатності пропонованих засобів.