Як провести день народження дочки.

Влаштувати своїй дитині незабутнє свято не тільки приємна, але і досить складна задача. Для цього необхідно затратити багато часу і сил, але результат буде приємний не тільки дочки , але і вам. Адже ви можете влаштувати їй чудовий свято, яке назавжди залишиться в її спогадах.
Вам знадобиться
  • Допомога подруг і наявність вільного часу
Інструкція
1
Для виконання поставленого завдання ви можете попросити допомоги у своїх подруг, в числі яких може будуть і мами подруг дочки . На допомогу може входити: покупка прикрас свята. Це ковпаки, прапорці, свічки для торта, повітряні кулі, дудочки, святкові серветки і одноразовий посуд в колір і т.д. З сервіровкою свята все вирішено, тепер переходимо до замовлення торта і самого свята.
2
Існує велика кількість агентств з проведення свята для дітей. У такому агентстві доцільно замовити ведучого, який надасть програму в найкращому вигляді. Туди входитимуть ігри, конкурси і все-все, що не дасть гостям і винуватиці торжества занудьгувати.
3
Таке свято цікавіше проводити на вулиці в парку, але якщо День народження припадає на холодну пору, будинки також чудово пануватиме атмосфера свята. Замовивши послугу в агентстві можна переходить до замовлення святкового торта і закупівлі напоїв і закусок. Послуги агентства легко замінити власною програмою з грою в настільні ігри та проведенням конкурсів. Дочка теж може трохи поучаствовать в організації свята. Наприклад роздати подругам і друзям запрошення.
4
Коли з підготовкою закінчено і настав день народження , необхідно заздалегідь, наприклад вночі коли дитина спить прикрасити будинок. Прийом гостей відбуватиметься днем, тому цілий вечір ви можете безтурботно веселиться, а під кінець влаштувати поїдання торта і розгортання подарунків. Хороших вам свят!
Зверніть увагу
Складіть заздалегідь список подарунків і повідомте гостям, щоб 3 однакових ляльки або 5 суконь не опинилися несподіванкою.